Antalya Rent A Car Günlük Araç Kiralama

Antalya otogar araç kiralama hizmetlerinden faydalnabilmek için en az 21 yaşında olmanız ve geçerli bir ehliyete sahip olmanız gerekir.En hesaplı fiyat garantisi ile hizmet veren Yüce Rent A Car rezervasyon işleminizden sonra daha ucuz bir firma bulmanız durumunda sizlere gerekli geri ödemeyi yapacaktır. Sektörel yenilik ve değişimleri yakından takip eden firmamız bünyesinde 400 üzerinde çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanların her biri sizlerin memnuniyetini sağlamak için çaba gösterirler. Özel ihtiyaç ve istekleriniz firmamız için büyük önem taşır. Müşteri memnuniyetinin sağlandığından emin olmak üzere firmamız aracı kiralamanız sonrasında da sizlere hizmet vermeye devam eder. Aracınızda herhangi bir sorun oluşması durumunda estetik zevkinize uygun yeni araçlara sizlere gönderileceklerdir. Hayatınızda işlerinizi kolaylaştırabilecek araçlar ile zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 

Yüce Rent A Car olarak sizlere günlük,haftalık,aylık , yıllık, VIP araç kiralayabilme imkanını sunuyoruz. Araç kiralarken aracın yaşına, güvenlik donanımına , sigorta ve kaskolarına bakmanız gerekir. Araç kiralanmadan önce kiralama sözleşmesi ve kiralama şartları dikkatle okunmalıdır. 18 yaşının altında olanlar engelliler ve mahkumlar Yüce Rent A Car hizmetlerinden faydalanamazlar. Antalya otogar araç kiralama işlemi sırasında kiraladığınız araçlara ulaşmak için efor sarf etmek durumunda kalmazsınız.Rezerve ettiğiniz araçlarınız bulunduğunuz otogarda bekliyor olacaklardır.Antalya otogar araç kiralama hizmetlerinin fiyatları, müşteri tarafından tercih edilen aracın yapısı ve ürünün orijinal fiyatına göre belirlenir. En kısa araç kiralama süresi 24 saattir. 24 saatin altındaki kiralamalarda 1 gün üceti uygulanmaktadır. 21 yaşından küçük olan sürücüler “ genç sürücü ücreti “ ödeyerek diledikleri araca sahip olabilirler. Araçlarınız sizlere kaskolu ve sigortalı olarak temin edilirler. Araçta meydana gelen aksaklıkların sebebi kullanıcıysa veya oluşan kazalar sigorta kapsamı dışında kalıyorsa sigortanın müşteri tarafından karşılanması gerekir. 

Aracımı Otogardan Nasıl Teslim Alabilirim?

Online olarak veya çağrı merkezimizden faydalanarak  yaptığınız rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun Yüce Rent A Car aracı hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz ile ofislerimize uğrayarak aracınızı teslim alabilirsiniz. Müşteri talebine göre rezerve edilen araçlar müşterinin bölgeye varış saatinden bir saat önce otogara doğru yola çıkarlar. Sizlere aracı teslim edecek olan şoförlerimiz üzerinde isminizin yazdığı bir karton tutarlar. Firmamızın internet sayfasını ziyaret ederek online randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç rezerve etmenin bir başka yolu ise 7/24 sizlere hizmet veren çağrı merkezlerimizi aramaktır. 

Antalya Rent A Car Günlük Araç Kiralama