Serik Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Serik En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Serik Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Serik Rent A Car

Antalya Serik Bölgesinde Rent a car hizmetlerinde Güvenilir ve konforlu hizmet anlayışımız müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Adrese teslim ve havaalanı araç kiralama gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. Güvenli araç kiralama politikamızla müşterilere güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Antalya’nın pek çok bölgesinde hizmet vermekteyiz. 

Hizmet verdiğimiz bölgelerinin başında ise Serik gelmektedir. Serik Rent a Car kapsamında hizmet veren firmamızda bulunan personeller deneyimli ve profesyonel olmaktadır. Kendi sektörümüzde kaliteli firmalar arasında olmaktan gurur duymaktayız. Araçları müşterilerin belirlediği lokasyonlarda teslim etmekteyiz. Yüce Rent a car firması olarak araçların gerekli bakımlarını yaptırmaktayız. Araç kiralamak isterseniz 0533 646 1587 numaramızla iletişim haline geçebilirsiniz. Çağrı hattında bulunan müşteri temsilcilerimiz sizler için 7/24 saat hizmet vermektedir.

Araç Kiralama Hizmeti Nedir ? 
Günümüzde artık kişiler, tatile çıkarken, iş seyahatine giderken ya da yoğun şehir hayatındaki yolculukları daha konforlu bir hale getirebilmek için araç kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. Özellikle kalabalık toplu taşıma araçlarını tercih etmeyen kişilerin ilk başvurduğu yöntemlerden biridir. Araç kiralama hizmeti günlük, aylık, haftalık veya yıllık olarak sürelere ayrılmaktadır. Çoğu firma saatlik olarakta araçlarını kiralatabilmektedir. Genellikle kendi bulunduğu şehir içerisinde 24 saatlik bir seyahate çıkmak isteyen kişiler günlük araç kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. 
Fakat farklı şehire gitmek isteyen kişiler aylık ya da haftalık araç kiralama hizmetini tercih etmektedir. Araç satın almak için yeterli bütçe sahibi olmayan kişiler bu dönemde yıllık araç kiralama yöntemini kullanmaktadır. Özellikle şirket araçları yıllık olarak kiralanmaktadır. Firmamız dahilinde kiralanan araçlar her bütçeye uygun olmakla birlikte ekonomik, orta ve üst segmentlerde araç modellerimiz mevcuttur. Araç kiralamak, çoğu zaman kendi aracına sahip olmaktan daha avantajlıdır. Kişisel araçların muayene, vergi ve bakımı gibi pek çok şeyle uğraşmak gerekmektedir. Ancak araç kiralamada müşteriler bunu düşünmemekte ve firmalar araçların bakımlarını yaptırmaktadır. 

Serik’te Araç Kiralarken Kasko ve Sigorta Şartları
Araç kiralamak için şart olan sigorta bazı durumlarda devreye girmemektedir. Kiralanan aracın kasko sigortası kapsamına girmesi için gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Kiraladığınız araç için kasko sigortasının geçerli olabilmesi için gereken şartlar ise şu şekildedir; 

•        Kiralanan araç dahilinde bulunan kişi trafik kurallarına uymadığı ve bu nedenden dolayı kaza yaptığı takdirde kasko sigortası devreye girmemektedir. Kasko sigortasının devreye girebilmesi için kişiler trafik kurallarına uymalıdır.

•        Kiraladığınız aracı park etmeden önce aracın ruhsatını yanınıza alınız. Çünkü kiralanan aracın çalınması durumunda şirketler müşteriden ruhsat ve anahtarı istemektedir. Ruhsat ve anahtarı bulunmayan kiralanan araç için kasko devreye girmemektedir. 

•        Kiralanan aracı kullanan kişi alkollü ya da uyuşturucu kullanmışsa sigorta geçerliliğini yitirmektedir. Bu nedenle kiralanan araç içerisinde ya da aracı kullanmadan önce alkol gibi ürünlerin tüketilmemesi gerekmektedir. 

Arabayı Kimler Kiralayabilir ?
Yaz aylarında yerli ve yabancılar tarafından tercih edilen Antalya ilimizde kişiler seyahat etmek için kalabalık toplu ulaşım araçları yanı sıra araç kiralama hizmetinden yararlanmak istemektedir. Fakat araç kiralamak isteyen kişiler bazı şartları taşıması gerekmektedir. Şu şartlara sahip olan kişiler oto kiralama hizmetinden yararlanabilmektedir. 

 

•        Kasko sigortasına sahip olan kişiler araç kiralayabilmektedir.

•        2 ve 3 yıllık ehliyete sahip olan kişiler araç kiralayabilmektedir. Ancak 2 yıllık ehliyete sahip olan kişiler ekonomik ve orta segmentlerde araç kiralayabilirken üç yıllık ehliyete sahip olanlar üst segment model araçlarını kiralamaktadır.

•        Araç kiralamada, kişilerin depozit/provizyon işlemlerinin uygulanabilir olması gerekmektedir. 

•        21 Yaş ve üzeri yaş kesimleri araç kiralayabilmektedir. 21 yaşındakiler ekonomik araç kiralamaktadır.

•        Teslim ve iade kurallarına uyacak sorumluluk sahibi olan kişiler araç kiralayabilmektedir.

 Serik Uygun Fiyatlı Araç Kiralama Avantajları
Kişisel araç satın almanın yanı sıra araç kiralama avantajları oldukça fazladır. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler firmamız dahilinde araç kiralayarak günlük ulaşımını basitçe sağlamaktadır. Araç kiralamanın en büyük avantajı ise araç kiralama fiyatları olmaktadır. Her bütçeye uygun olan araç modelleri sayesinde kişiler düşük bütçe dahilinde günlük, aylık ve haftalık olarak araç kiralayabilmektedir. Araç kiralama avantajları ise şu şekildedir;

•        Özellikle şirketler için araç yenilemede kolaylık sunmaktadır. Yıllık ya da aylık olarak şirket personellerine kiralanan araçların süresi dolduktan sonra üst model araçlara geçebilmektedirler. 

•        Kiralanan araçların bakımlarıyla, vergi dönemleriyle ve sigorta işlemleriyle şirketler ilgilenmektedir. Bu sayede kişiler bu gibi durumları dert etmemekte ve zaman kaybına uğramamaktadır.

•        Günlük seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler ekonomik fiyatlarla araç kiralayabilmektedir. 

Kiralık Araç İade Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kiralanan araçlar teslim alınmadan önce yakıt deposu kontrol edilmelidir. Çünkü teslim alınırken bulunan yakıt seviyesi iade edilirkende aynı olmalıdır. Eğer kişiler eksik yakıt seviyesiyle aracı iade ederse ek ücrete tabi tutulmaktadır. Fakat fazla yakıt seviyesiyle iade ederse ücret iadesi almamaktadır. Kiralanan araç mutlaka belirtilen tarih ve saat içerisinde teslim edilmelidir. Araç iade etme hizmetinde çoğu firma vale hizmeti sunmaktadır. Vale hizmeti ise aracın iade edilmesi gerektiği vakitte belirlediğiniz lokasyona gelerek aracı almaktadır. 
ŞehirAntalya
BölgeSerik

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar