Antalya Aksu Rent A Car, Aksu Araç Kiralama Hizmeti

Aksu En Çok Tercih Edilen Araçlar

Aksu Araç Kiralama Kampanyaları

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Aksu Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Aksu Rent A Car

Araba kiralama hizmetleri uzmanlık gerektiren işler arasında yer alır. Bunun yanında ülkemizde çok sayıda araba kiralama firması bulunduğundan dolayı hangi firmanın bu konuda daha iyi hizmet verdiğini tespit etmek ve en iyi hizmetleri talep etmek önemlidir. Günümüzde araba kiralama hizmetleri konusunda sizlere destek olan profesyonel firmalardan hizmet alabilirsiniz.

Bu firmalardan birisi olarak Aksu rent a car firmamız en başarılı hizmetleri sizlere sunmaktadır. Kurumsal olarak ya da bireysel olarak araba kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yine sizlere sunduğumuz indirimli fiyatlardan yararlanmak için de hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Son zamanlarda en iyi çözümler için sizlere hizmet vermekteyiz.

Neden Aksu Rent a Car Kiralama

İnsanların aklında yer alan soruların başında neden Aksu rent a car hizmetlerini tercih edeyim sorusu gelir. Hem araba fiyatlarının artış göstermesi hem de arabaların her zaman ulaşılabilir olması nedeni ile kiralama hizmetlerine olan talep artış göstermektedir. Bu nedenle de birçok insan çeşitli süreler bazında araba kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Turistik seyahatler başta olmak üzere aynı zamanda iş gezileri ve iş amaçları için de yine araba kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Özel günler, düğünler ya da benzeri nedenler dolayısı ile de araba kiralama hizmetlerinin kullanımı gerekir. Günümüzde araba kiralama hizmetleri bu ve benzeri amaçlar için ortaya çıkar.

Aksu Rent a Car Araba Kiralama Hizmetlerinde Kalite

Her araba kiralama hizmeti aynı kaliteyi göstermez. Bu nedenle de araba kiralama hizmetlerinde hizmet koşullarına dikkat etmek gerekir. Arabaların sigortasının yapılmış olması gerekli güvenlik hususlarının giderilmiş olması başta olmak üzere çeşitli şartlar ve nitelikler arabalarda kiralama hizmetlerinde başarıyı ön plana çıkarır.

Aksu rent a car olarak sizlere en başarılı kiralama hizmetlerini sunan firmamız bunun yanında en son model araçlar ile araç kiralamada insanların beklentilerini karşılar. Gerer klasik arabalar gerekse de spor arabalar konusunda en iyi deneyimi bizim ile yaşayarak araba kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sizlere özel indirimli fiyatlarımız sayesinde de kolay bir şekilde araba kiralama hizmetlerinin maliyetlerinin daha düşük seviyelere indirilmesi mümkün olur.

Aksu Rent a Car Araba Kiralama Nasıl Yapılır?

Bu kiralama hizmetleri için öncelikle hangi araç tipini ne kadar süreler ile kiralayacağınızı bilmeniz önemlidir. Kiralama hizmetlerinin yerine getirilmesi aşamasında evrak ve benzeri detaylar da önemlidir. Kimlik belgesi ve sürücü belgesi istenilen belgeler arasında yer alır. Bunun dışında kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerli bir kredi kartına ihtiyaç duyulur.

Aksu rent a car hizmetlerinde tarafların sorumluluklarını ortaya koyan bir husus olan sözleşmeler bağlayıcı özellikler taşır. Sözleşmeler aynı zamanda kiralama hizmetlerinde dikkat çeken bir husus olarak farklılık gösterir. Yani her firmanın yaptığı sözleşmeler farklıdır. Firmamız tamamen müşteri lehine sözleşmeler düzenleyerek kiralama hususunda beklentilerinizi karşılamaktadır.

Aksu Rent a Car Profesyonel Kiralama Hizmetleri

Siz de profesyonel bir kiralama hizmeti almak istiyor iseniz bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere kiralama konusunda Aksu rent a car hizmeti veren firmamız bunun yanında kiralama konusunda müşteri deneyimi açısından da dikkat çeken çözümler sunar. Sizler için iletişim becerisi yüksek hizmet veren müşteri ilişkileri birimimiz ile süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yine kiralama aşamasında yenilikçi çözümler sunan internet sitemiz üzerinden kiralama hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Yeni arabalar ile kiralama hizmeti almak ve düşük fiyatlardan yararlanmak için hızlı bir şekilde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Nitelikli çözümler sunan internet sitemiz sayesinde kurumsal bazda da hizmet almak mümkündür. Geniş araç filomuz nitelikli çözümler yerine getirmeye imkan tanır. Size özel çözümler için bizi tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar