Antalya Liman Mahallesi Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Antalya Liman Mahallesi En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Antalya Liman Mahallesi Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Antalya Liman Mahallesi Rent A Car

Liman Mahallesi Rent A Car, 0542 533 04 42. Geniş araç filomuz ve kurumsal hizmet seçeneklerinden yararlanarak Liman Mahallesi rent a car seçeneklerini güvenle tercih edebilirsiniz. Antalya ve çevresinde ister iş ister turistik amacı seyahatleriniz için en ekonomik araçları güvenle kiralamaya hemen başlayabilirsiniz. Kısa süreli veya uzun süreli tüm seyahatleriniz boyunca farklı marka ve model araçlar arasından size en uygunlarını firmamızın kurumsal güvencesiyle kiralayarak seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Liman Mahallesi aylık araç kiralama seçenekleri başta olmak üzere ister aylık ister haftalık isterseniz de günlük araç kiralama seçeneklerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

·         En Uygun Fiyat Avantajları

·         Kaskolu Yeni Araçlar

·         Araç Kiralama Kampanyaları

Kurumsal bir araç kiralama firması ile çalışmak birçok açıdan size avantaj sağlayacaktır. Tüm avantajlardan yararlanabileceğiniz firmamız, Antalya ve çevresinde tüm popüler marka ve model araçlar arasından dilediğiniz modelleri güvenle kiralamanızı sağlar.

En Uygun Araç Kiralama Fırsatı!

Araç kiralama hizmetlerinden güven ve uygun fiyatlı olması en çok aranan iki unsurdur. Bunların dışında kurumsal hizmet anlayışı ile beklentilerinizi her zaman karşılamayı başaran firmamız, araç kiralama işlerinizde destek sunar. Liman Mahallesi araç kiralama hizmeti başta olmak üzere, güncel araç kiralama kampanyalarımızı tercih ederek dilediğiniz bir aracı güvenle kiralayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geniş araç filomuzun içinde yer alan en iyi modeller arasından uygun fiyatlara sahip modelleri tercih ederek, günlük, haftalık ya da aylık kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Renault, Hyundai, Ford, Fiat, Citroen başta olmak üzere farklı segment seçenekleri içinde yer alan orta sınıf veya lüks araçları güvenle kiralamaya hemen başlayabilirsiniz.  

Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu alanlar arasında havalimanları ilk sırada yer alıyor. Antalya’ya indiğiniz anda araç kiralayarak hedef noktaya ulaşmak için kurumsal firmamızın araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Liman Mahallesi rent a car firmaları arasında öne çıkan firmamızın en yeni ve uygun fiyatlı modellerini hemen kiralayabilirsiniz.

Antalya ve çevresinde uygun fiyatlı, güvenilir ve kurumsal araç kiralama firması ile çalışmak isteyenler için Liman Mahallesi rent a car firması olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.  

Şehir Antalya
BölgeLiman Mahallesi

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar