Antalya Havalimanı Teslimatlı Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Antalya Havalimanı En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Antalya Havalimanı Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Antalya Havalimanı Rent A Car

Antalya Havalimanı Rent A Car

Önde gelen Antalya rent a car firmalarından biri olan firmamız günlük, haftalık ve aylık araç kiralama hizmeti ile tüm Antalya'da sizlerin hizmetinizdedir.

Faaliyet gösterdiğimiz Antalya'daki tüm araç kiralama şirketleri ile karşılaştırma yaparak en ucuz fiyatlarla konforlu temiz ve bakımlı araçlar ile hizmet verdiğimizi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre ekonomik veya lüks araç kiralamak için firmamızın size sunmuş olduğu zengin araç filosu içerisinden kolaylıkla bir araç seçebilirsiniz. Başta yaz ayları ve tatil dönemleri olmak üzere oldukça yoğun bir turist akınına uğrayan Antalya'nın yoğun bir havalimanı olduğu için Antalya rent a car havalimanı hizmeti alabilmek için firmamız üzerinden erkenden rezervasyon yapmanızı ve size sunduğumuz avantajlardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Firmamıza ait internet sitesi üzerinden kiralamak istediğiniz aracın modeli dizel veya Benzinli olması küçük ekonomik Araç olması veya üst segment lüks araç olması, vites modeli gibi pek çok seçeneği bulabilirsiniz. Rezervasyon yaparak havalimanında kiralama işlemini gerçekleştirdiğiniz araçlar bize belirtmiş olduğunuz uçak iniş saatinde firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personellerimiz tarafından profesyonel bir hizmet ve size teslim edilmektedir.

Türkiye'nin en büyük tatil merkezlerinden olan ve turizm başkenti olarak adlandırılan Antalya yerli ve yabancı pek çok turistin bir numaralı tercihi olmaktadır. Antalya havalimanından şehre giriş yapan pek çok kişi havalimanında uygun koşullar altında Antalya rent a car hizmeti ile araç kiralamayı tercih etmektedir. Bu yüzden Antalya Havalimanı'nda araç kiralama sektörüne yönelik ihtiyaçlar her geçen gün daha da artmaktadır.

Bu ihtiyaçlara yönelik olarak hizmet veren firmamız sizlere bu konuda ayrıcalıklı ve avantajlı hizmetler sunarak hiçbir sorun ile karşılaşmadan tatil ve ziyaretlerimizi yapmanız için sizlere layık olduğunuz hizmeti sunmaktadır. Firmamız ile ilgili daha iyi bilgi sahibi olabilmek ve son ana bırakmadan Antalya rent a car havalimanı hizmetlerimizden ayrıcalıklı bir şekilde avantajlı fiyatlar ile yararlanabilmek için internet sitemiz üzerinden ve telefon numaralarımızdan bize ulaşarak konusunda uzman personellerimiz den yardım alabilirsiniz.
ŞehirAntalya
BölgeHavalimanı


Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar