Döşemealtı Araç Kiralama Hizmet | Rentacarantalya

Döşemealtı En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Döşemealtı Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Döşemealtı Rent A Car

Araba kiralama hizmeti sunan internet sitelerinin yanı sıra araba kiralama konusunda yıllardan bu yana sizlere hizmet veren Döşemealtı rent a car firmamız öne çıkan bir firmadır. Sizlere müşteri deneyimi hususunda en iyi beklentileri sunan firmamız profesyonel hizmet koşulları ile müşterilerin günü birlik ya da daha uzun süreli araba kiralama hizmetlerinden yararlanmasına imkân tanır.

Siz de araba kiralama hususunda müşteri deneyimine önem veren bir firma arıyor iseniz bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde insanların hızlı bir şekilde kiralama hizmetlerinden yararlanması sağlanmış olur. Bunun yanında kiralama hizmetlerinde uzman deneyimi yaşamak istiyor ve en yeni araçlarda seyahat etmek istiyor iseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Döşemealtı Rent a Car Araba Kiralamada Müşteriye Özel Çözümler

Her müşterinin araç kiralama hususunda beklentileri farklılık göstermektedir. Bu nedenle de araba kiralama hususunda müşterilerin beklentilerini karşılayan çözümlere ihtiyaç duyulur. Özellikle son yıllarda araba kiralama hususunda yeni arabaların daha fazla tercih edildiği bilinen bir gerçektir. Bunun yanında bazı müşteriler için arabanın az yakması da önemli bir detaydır.

Döşemealtı rent a car firması olarak araba kiralama hususunda sizlere özel çözümler sunarız. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetler kapsamında müşterilerin fiyat beklentilerini de karşılamış oluruz. En uygun fiyatlar ve müşterilerin yüksek beklentilerini karşılayan firmamız arabalarda yüksek konfor arayanlara yönelik detaylar sunar. Siz de araba kiralama hususunda en yenilikçi çözümler için bizi tercih edebilirsiniz.

Döşemealtı Rent a Car Araba Kiralama Fiyatları

Araba kiralama konusunda müşterinin beklentilerini karşılayan uygun fiyatlar için bizi tercih edebilirsiniz. Araba kiralama kararı alan kişilerin üzerinde dikkatle durduğu konulardan birisi olan fiyatlar müşterilerin lehine olarak düzenlenir. Böylelikle müşterilerin yüksek bedeller ödemeden araba kiralaması mümkün olur.

Sizlere hizmet veren firmamız Döşemealtı rent a car olarak araba kiralama hususunda insanların beklentilerini karşılar. En iyi fiyat teklifleri için bizi arayabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal araç kiralama konusunda ön plana çıkan firmamız ile birlikte araba kiralama yenilikçi yöntemler devreye girer. Araba kiralamada yüksek başarı için bizi tercih edebilirsiniz.

Döşemealtı Rent a Car Araba Kiralama Nereden Yapılır?

Araba kiralama hizmetlerinin ofisten temin edilebilmesinin yanı sıra ister iseniz kiralama hizmetleri konusunda firmamızdan internet seçeneklerini kullanabilirsiniz. Araba modellerinin yanı sıra fiyatlar ve lokasyon bilgileri hakkında internet sitemizden faydalanabilirsiniz. İnsanların araç kiralama hususunda yüksek beklentilerini karşılayan firmamız sizlere Döşemealtı rent a car olarak hizmet verir.

En yeni araç filosu ile araç kiralama hizmeti almak isteyenler için sunduğumuz çözümler ile birlikte siz de araç kiralamada en hızlı çözümleri alabilirsiniz. Yeni arabalar ile araç kiralama hususunda ihtiyaç duyduğunuz çözümleri kolay bir şekilde edinebilirsiniz. İnsanların ihtiyaç duyduğu her türlü araba sizlere sunulmaktadır.

Döşemealtı Rent a Car Araç Filoları

Eğer araba kiralayacaksanız birçok araç arasından seçim yapmanız yerinde olacaktır. Böylelikle sizlerin ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak arabaları temin edebilirsiniz. Bazı müşterilerin beklentisi arabanın az yakması olmakla birlikte aile ile seyahat edeceklerin daha çok geniş araçlara ihtiyaç duyduğu bilinen bir gerçektir. Sonuç olarak arabaların kiralanması hususunda ihtiyaç duyduğunuz çözümler için firmamız sizlere en iyi çözümleri sunar.

Gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak araba kiralama hizmetlerini sizlere Döşemealtı rent a car adı altında sunuyoruz. Bunun yanında araç kiralama ile ilgili her türlü aklınıza takılan soru için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Araba kiralama ile ilgili en iyi çözümlerin yanı sıra sürekli araç kiralama hizmeti almak istiyor iseniz yine bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere nitelikli hizmetler sunmaktadır.

ŞehirAntalya
BölgeDöşemealtı

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar