Boğazkent Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Antalya Boğazkent En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Antalya Boğazkent Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Antalya Boğazkent Rent A Car

Boğazkent Rent A Car günlük 30 € dan başlayan fiyatlar ile 0090542 533 04 42. Hemen Arayın.

Turistlerin incisi, tatil denilince akla ilk gelen, Türkiye ve Dünya’nın tatil cenneti olan Antalya her yıl yaz aylarının vazgeçilmez yeridir. Dünya’nın dört bir yanından ve tabi Türkiye’nin de dört bir yanından yerli ve yavancıların vazgeçilmez uğrak noktası haline gelmiştir. Eşsiz deniz ve havası, doğası, tarihi yerleri ve eğelenceli aktiviteleri turistlerin tatil yeri olmasından ciddi rol oynamaktadır. Denizinin güzelliğinin yanında kıyı şeridi boyunca uzanan otelleri de bu anlamda çok önemlidir. Boğazkent, Belek, Lara ve Kadriye bölgeleri bulundurduğu otellerden dolayı en çok turiste yaz tatillerinde ev sahipliği yapan bölgeleridir.

Turistlerinde konaklamak ve eğelenme isteklerine cevap veren Antalya bu yüzden birçok iş alanına ve hizmetede davetiye çıkarmaktadır. Turistlerin genel itibariyle Antalya’ya havayolu ulaşımı ile gelmelerinden ötürü araç kiralama gereksinimi ortaya doğmaktadır. Bu yüzden rent a car bayi ve hizmetleri yaygındır. Antalya Boğazkent rent a car alanında turistlere ev sahipliği bakımından yaygın ve gelişmiştir. Havayolu ulaşımı ile yurdumuza gelen turistler otellerde konaklamasının yanında şehir içinde dolaşmalarından ötürü araç kiralama eğiliminde bulunmaktadır. Bu yüzden ise rent a car hizmetleri profesyonel ve itina ile yapılmaktadır. Diğer araç kiralama bayilerine göre Antalya'da rentacarantalya Boğazkent rent a car firmaları farklılıklar göstermekte ve bunu müşterilerine de hissettirmektedir.

Antalya’nın turistik bir yer olmasından ötürü araç modellerimotor hacimleri ve araç ücretlerinde diğer yerlere göre değişiklikler göstermektedir. Bu farkların en belirgini fiyatlardır. Çünkü müşterilerin çoğunun turist olmasından ötürü araç kiralama fiyatlarının dolar ya da euro üzerinden fiyatlandırması ve kura göre değişiklik göstermesi bu farkı ortaya çıkarır. Yerli turist bu yüzden bu fiyatlandırmadan dolayı pek araç kiralama fikrine sıcak bakmamaktadır. Antalya’nın turistik bölgesi olmasından dolayı Boğazkent oteller gibi birçok rent a car bayilerine de ev sahipliği yapar. Otellerine talep olduğu kadar araç kiralama alanında da rent a car bayilerinde talep büyüktür.

Antalya Boğazkent Rent A Car Hizmetleri

Araç kiralama bayileri müşterilerini hoşnut edebilmek için ellerinden gelen her şeyi ve hizmeti yapmakta ve ücretlerinin karşılıklarını müşterilere vermektedir. Müşterinin çokluğu ve turist olmasından dolayı yapılan hizmet ve verilen paranın karşılığını verebilmek rent a carlar için çok önemlidir. Çünkü kazanılan müşteriyi bir daha kaybetmek istemezler. Bu yüzden Antalya Boğazkent rent a car hizmetleri çok titiz ve profesyoneldir. Bu hizmetler şunlardır;

Bu gibi hizmetler turistlerin ilgisini çekmekte ve araç kiralamaya teşviği arttırmaktadır. Bu rent a carların diğer araç kiralama bayilerine göre dikkat etmesi gerekli ve daha fazla işlerine özen göstermesi lazımdır. Çünkü çalışanların hem iyi dil bilmeli ki turistleri anlayıp istediğini anlatabildin hemde yabancı para ile çalışıldığı için gerekli muhasebeyi tutabilsin. Müşteri memnuniyeti ön planda olmalı ki müşteri kaybolmasın aksine daha çok müşteri gelsin. 

ŞehirAntalya
BölgeBoğazkent

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar