Hurma Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Hurma En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Hurma Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Hurma Rent A Car

Hurma Araç kiralama da güvenli ve uygun fiyatlı hizmet sunan firmamız, tüm araç kiralama hizmetlerinde sizlere profesyonel destek sunmaktadır. Hurma rent a car firması arayışında olan herkes için kurumsal çözümler sağlayan firmamız, aradığınız tüm marka ve model araçları kolayca kiralamanızı sağlar.

Güvenle tercih edebileceğiniz geniş araç filomuz içinde yer alan binek otomobiller arasında önde gelen tüm markaların en popüler modellerine güvenle ulaşabilirsiniz.

Günlük, haftalık ya da aylık olarak araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak, en avantajlı Hurma araç kiralama fiyatları ile Antalya ve çevresindeki seyahatlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. En uygun fiyat avantajları ve kurumsal hizmet seçeneklerinden güvenle yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Konyaaltı Hurma Araç Kiralama

Antalya’nın en merkezi noktalarından biri olan Konyaaltı’nda araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için güvenilir firmaları tercih etmeniz son derece önemlidir. Araç kiralamada kurumsal destek alarak, en iyi fiyat garantisi ve kaskolu yeni araçlar ile dilediğiniz marka ve modelleri güvenle kiralayabilirsiniz.

Hurma araç kiralama şirketi arayışında olanlarını ilk sırada karşılaşacağı firmamız, tüm seyahatleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz araç kiralama hizmetlerini sizler için sunmaktadır.  

Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmetlerinde kurumsal yaklaşım son derece önemlidir. Güvenilir olmayan firmaların araç kiralama hizmetlerinin tercih edilmesi hem fiyat avantajları hem de güvenli kiralama için önemli bir unsurdur. Bu kapsamda tercih edeceğiniz hizmetlerimiz ile geniş araç filomuz içinden en iyi modelleri seçerek günlük veya aylık kiralama opsiyonları ile güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Hurma aylık araç kiralama seçenekleri başta olmak üzere, dilediğiniz sürelerde en uygun fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Antalya genelinde araç kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyan herkes için kurumsal destek vermeye devam ediyoruz. Araç kiralama hizmetleri kapsamında uygun fiyat ve kurumsal hizmet seçenekleriyle avantaj elde etmek isteyenlere cazip seçenekler de sunulmaktadır. Hurma rent a car firması olarak, güvenli, uygun fiyatlı ve kurumsal kiralama seçeneklerini bir arda sunarak en iyi araç kiralama hizmetini almanızı dün olduğu gibi bugünde de sağlamaya devam ediyoruz.  

ŞehirAntalya
Bölge Hurma 

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar