Tekirova Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Tekirova En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Tekirova Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Tekirova Rent A Car

Tekirova Rent a Car 

0090542 533 04 42 bir telefon kadar yakınız. Tekirova da En Uygun Araç Kiralam yeri.  Araç kiralama süreci kimi zaman fazlasıyla sorunlu veya aksak bir süreç olarak yürüyebilmektedir. Ancak Yüce Rent a Car firması Tekirova rent a car ihtiyacını en güvenilir biçimde sizlere sunuyor. Araç kiralama esnasında yapılan işlemlerde pratiktik pek çok kişinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Seyahat ya da iş amaçlı pek çok sebepten araç kiralama ihtiyacı duyulmaktadır. Bu süreçte aracı henüz Antalya’ya varmadan kiralamak ya da Antalya’ya varıldığında en kısa sürede kiralamak oldukça önemlidir.

Güvenilirlik aranan en temel faktör olmaktadır. Aracın ne kadar güvenilir olduğu ve müşterinin firma ile uyuşması oldukça önemlidir. Bizler Yüce Rent a Car olarak sizlere güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Araçlarımız her zaman gerekli kontrollerden geçmekte e olası sorunlar bu alanda uzman ekipler tarafından incelenerek çözülmektedir. Aynı zamanda araçlarımızın sigortası ve kaskosu da düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarımız sizlere deposu dolu olarak verilmektedir ve bu şekilde geri alınması istenmektedir.

Öncesinde araç için özel olarak rezervasyon yaptırma imkanımız da bulunmaktadır. Ödeme için farklı alternatifler sunuyor oluşumuz önceden ya da araç için firmamıza gelindiğinde yapılabilmektedir. Ödemeleri isterseniz taksitlendirmek ve sizlere daha uygun hale getirmek de mümkündür. Antalya Tekirova Rent a car ile Antalya’da ve daha pek çok yerde özgürce seyahat edebilir ve gerekli tüm işlerinizi çok daha pratik bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Yüce Rent a Car Tekirova’da Tüm Ayrıcalıklarını araç kiralama işlerinizde Sizlere Sunuyor

Yüce Rent a Car olarak bizler müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsemekteyiz. Antalya Tekirova Rent a Car hizmetimiz ile Antalya ve çevresinde araç ile seyahat etmek mümkündür. Seyahat sebebiniz ne olursa olsun belirtilen süre aralığında araç ile seyahat edebilme imkanı sunan bir hizmete sahibiz. Araçlarımızın kalitesi ile birlikte size uygun modellerimiz de bulunmaktadır. Araç çeşitliliği içerisinden en uygununu kolaylıkla seçebilirsiniz. İhtiyacı karşılayan araçlarımız ile birlikte nazik ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız da sizlerin memnuniyeti için gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir. Hizmeti internet üzerinden, telefon numarası ile ya da direkt ofisimiz üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. 
ŞehirAntalya
BölgeTekirova

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar