Antalya Rent A Car

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan Yüce Rent A Car şirketimiz, Antalya araç kiralama alanında en iyi hizmeti verebilmek için 20 yıldır sektörde yoğun çaba sarf etmektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda yürütülen araç temin faaliyetleri, güncel trend dizel otomatik araçların da filoya katılımıyla yeterince geliştirilerek sürdürülmektedir. 20 yıllık süreçte yalnızca Antalya ilindeki deneyimimizle kaliteli bir hizmet sunmanın peşinde olan şirketimiz, aynı hedef doğrultusunda tüm emeklerini seferber etmeye devam etmektedir. Yaptığımız tek ve özel iş, kaliteli ve konforlu araç kiralama hizmetidir.

Antalya Rent A Car, olarak müşteri memnuniyet odaklı hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Müşterilerini ve işini fazlasıyla seven bir firma olarak sıfır sorun politikasıyla olabildiğince müşteri eksenli hizmetler üretmeye çabalıyoruz. Bu bağlamda; araçlarımızın bakımları, muntazaman yetkili servislerde yapılmakta olup yine araçlarımız, Anadolu Sigorta tarafından sigortalanmaktadır. Şirketimizden kiraladığınız araçlarla, güzergâh fark etmeksizin güvenle yolculuk yapabilirsiniz. Sürekli güncellenen ve yenilenen araç filomuzla, müşterilerimizin Antalya lüksaraç kiralama taleplerini tam anlamıyla karşılamaya çalışıyoruz.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından güvenilir firmalara verilmekte olan Etik Üye belgesiyle onurlandırılan şirketimiz, her daim profesyonel iş çıkarma amacıyla yol alır ve faaliyetlerini hep bu doğrultuda aralıksız yürütür. Bununla birlikte, kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip çeşitli meslek kuruluşlarında şirketimiz, yönetim kurulu üyeliği düzeyinde başarıyla temsil edilir. Şirketimiz, gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerin kamuya yönelik kuruluşlar nezdinde de takdirinden oldukça müteşekkirdir.

Antalya Araç Kiralama Fiyatları neye göre değişiyor?

Antalya araç kiralama fiyatları, sunulacak olan hizmetin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Burada kiraladığınız aracın markasından tutun da kiralama hizmeti aldığınız firmanın ücret politikasına varıncaya kadar karşınıza farklı kriterler çıkacaktır. Antalya araç kiralama ücretleri konusunda farklı fırsatların bulunduğu bir kent olduğundan şehirde geniş kapsamlı bir araç kiralama sektörünün bulunduğu bilinmektedir. 

Antalya oto kiralama fiyatları araç kiralama süresi, sigorta bedeli gibi kalemlerin de sürece dahil olmasıyla belirlenmektedir. Yine kiralama hizmetinden alınacak vergiler ve diğer gider kalemleri de ücretlerin belirlenmesinde doğrudan etkili olmaktadır. Antalya’da araç kiralayacağınız zaman yeni model ve lüks araçların daha yüksek bir maliyete sahip olacağını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Antalya araç kiralama fiyatları sektörün kendine özgü ücretlendirme sistemiyle belirlenmektedir. Mesela araç kiralama sektöründe 1 gün 24 saatlik süreyi kapsamaktadır. Böyle zamanlarda birkaç saatlik gecikme vs olduğunda ek ücret talep edilmesi de gündeme gelmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında Antalya’da ayrıcalıklı fırsatlarla araç kiralamayı isterseniz, mutlaka kurumsal bir firmayı tercih etmelisiniz.

Antalya Havalimanı Rent A Car Hizmeti Nasıl Alınır?

Antalya Havalimanı’na uçuş için planlama ve rezervasyon yapılmadan önce Antalya içinde yapılacak olan tüm faaliyetler, etraflıca gözden geçirilir. Bu faaliyetler sırasında birbirinden uzak lokasyonlara gidilmek durumunda kalınabilir ve acilen araç ihtiyacı duyulabilir. Antalya havalimanı araç kiralama, böyle bir durumun tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayabilir ve istenilen yere bu sayede rahatlıkla gidilebilir. Bunun için Antalya havalimanı araç kiralama şirketleri, sunduğu şartlar göz önüne alınarak tamamıyla incelenir. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren bir firma seçilip gidilecek olan güzergâha herhangi bir aksaklığa izin verilmeden yol alınabilir.

Antalya içindeki lokasyonların da en ince ayrıntılarıyla keşfedilmesine yarayan araç sayesinde, bir noktadan başka bir noktaya geçerken herhangi bir sorun yaşanmaz ve hangi toplu taşımanın gidilecek yere götüreceğine dair olası bir tereddüt içine girilmez. Ayrıca gidilen noktalara yüksek konfora sahip özel araçlarla varılır ve böylelikle güzergâhta herhangi bir rahatsızlık da yaşanmamış olur. Bu durum, Antalya Havalimanı rent a car hizmetinden faydalanan her müşteri için herhangi bir ayrım yapılmaksızın geçerlidir. Araç teslimi için havaalanı, son derece ideal bir noktadır. Bu şekilde, müşteri de aracı nerede teslim alacağına dair herhangi bir endişe içine girmez.

Antalya’ya gidilmeden önce karar verilmesi gereken bir diğer konu, Antalya rent a car hizmetinden ne kadar süreliğine yararlanılacağı hususudur. Örneğin günlük, haftalık veya aylık Antalya havaalanı araç kiralama hizmetinden faydalanılabilir. Bu durum, tamamen kişinin yaptığı program veya planlanan işler doğrultusunda verilmesi gereken bir karardır. Havalimanı içerisinde teslim alınan araçla istenilen noktaya gidilip ildeki tüm planlanan işler bitirilerek programlar tamamlandığında da araç teslimi istenilen yerde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Böylelikle güvenilir ve kaliteli bir araç kiralama Antalya ilinde tamamlanmış olur. Bu arada, şirketimizce sunulan Antalya Havalimanı iç hatlar ve dış hatlara yönelik ekstra araç teslim hizmetinin, ücretsiz bir şekilde gerçekleştirildiği akıldan çıkarılmamalıdır.

Antalya Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Antalya araç kiralama hizmetinin çok çeşitli avantajları bulunur. Bu avantajların fırsata çevrilmesi adına Antalya rent a car firmaları tarafından verilen hizmetlerin, kapsamlı araştırmaya tabi tutulup konforlu ve kaliteli bir şekilde hizmet veren firma seçiminde bulunulması yerinde olur. Araç kiralama hizmetinin hem bireysel hem de kurumsal olarak avantajları, maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir:

Antalya’da araç kiralama, öz sermayeden araç alımı için ayrılan kısmın kasada tutulmasını sağlayarak önemli oranda tasarruf edilmesine yarar. Ticari karlılık açısından araç kiralamak, araç satın alma eyleminden daha avantajlı bir durumdur. Kurumsal bir firma açısından araç kiralamanın böyle bir avantajı söz konusudur.

·         Araç kiralama sayesinde, araç muayene ve bakım gibi periyodik işlemlerden ve bu işlemlerin getirdiği maliyetten; otomatikman kurtulmuş olunur. Satın almak yerine kiralanan araçlar, pek çok şirketin istediği kar oranlarına daha çabuk ulaşmasına olanak tanır ve onları gereksiz masraflardan kurtarır.

·         Bireysel araçla yapılacak herhangi bir kaza ve oluşacak hasar, aracın değerinin düşmesine sebebiyet verebilir. Böylelikle araç, satın alınan fiyatının çok altına satılmak durumunda kalınabilir. Araç kiralama, bu durumun önüne geçilmesini sağlar.

·         Araç kiralamak, araç kullanmayı yeni öğrenenler için de oldukça mantıklı bir seçimdir. Araç kiralama sayesinde, araç kullananlar istediği yere gidip araç sürüş eğitimleri alabilirler ve bu sayede araç kullanımına karşı yatkınlık kazanabilirler. Bu, onların nasıl bir araç seçmeleri gerektiği konusunda da oldukça fikir verici bir eylemdir.

·         Bir şehirden başka bir şehre giderken hava yolu tercih edilip sonrasında bulunulan yerden araç kiralanması da yine ekonomik bir seçim yapma şansı vermesi bakımından mühimdir. Böylelikle gidilen yolda aracın yıpranması ortadan kalkan bir durumdur. Bunun yanında, sadece şehir içinde ödenecek araç ücretleri; bireysel ve kurumsal olarak daha çok mali tasarruf edilmesini beraberinde getirir.

Kiralama İçin Nasıl Bir Firma ve Araç Tercihinde Bulunulmalıdır?

Antalya Airport rent a car opsiyonları araştırılırken en çok merak edilen konuların başında nasıl bir firma tercihinde bulunulması gerektiği gelir. Bu sebeple, Antalya merkez rent a car firmaları en ince ayrıntısına kadar araştırılır ve en iyi hizmeti veren Antalya merkez araç kiralama firması seçilir. Araç kiralama sözleşmesi yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir:

·         Araçta kaç kişi seyahat edileceği, araç içerisinde rahat bir şekilde yolculuk içinde mutlaka göz önüne alınmalıdır.

·         Aracın uzun yolda mı yoksa kısa mesafede mi kullanılacağı dikkate alınmalıdır.

·         Aracın hangi yakıt türünü kullandığı sahip olunan bütçe doğrultusunda karar verilmesi gereken bir konudur. Tasarruflu yakıt kullanan araç seçimi, avantajlı olur.

·         Konfor, güvenlik ve dayanıklılık; araç seçiminde göz önüne alınması gereken diğer faktörlerdir. Antalya otomatik vites araç kiralama, bu bakımdan oldukça rahat bir sürüş keyfi için üzerinde fazla düşünülmeden tercih edilebilir.

·         Antalya uygun araç kiralama da kişilerin mantıklıca üzerinde düşünmesi gereken durumlardandır. Bu anlamda, Antalya rent a car fiyatları mutlak surette değerlendirilir ve somut bir araç kiralama kararına varılır.

·         Antalya Lara rent a car hizmeti için küçük yaştaki araçların seçilmesi, daha az yıpranmışlık adına büyük avantaj sağlar.

·         Antalya Konyaaltı rent a car yapılırken sigortasız ve kaskosuz araçlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu tip araçlarla herhangi bir kazaya karışıldığı vakit, büyük problemlerle karşılaşılabilir.  

·         Antalya Kemer rent a car sırasında firmayla yapılan sözleşme, uzunluğu önemli olmaksızın tüm detaylarıyla okunmalıdır. Aksi takdirde sözleşmede yazılıp da okunmayan bir detaydan firmayla istenmedik bir sorun yaşanılabilir.

Antalya Rent A Car