Alanya Rent A Car, Alanya ucuz araba kiralama

Alanya En Çok Tercih Edilen Araçlar

Alanya Araç Kiralama Kampanyaları

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Alanya Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Alanya Rent A Car

Günlük yaşantımızda bir yerden başka bir yere gitmek istediğimizde, tatile çıkmak istediğimizde veya acil olarak bir yere yetişmemiz gerektiğinde, toplu taşıma araçlarını kullanmak bizim için zaman kaybı olabilir. Kendi özel aracımızın olmaması, araç kiralama hizmetlerine daha çok ihtiyaç duymamızı sağlar. Bu anlamda araç kiralama sektöründe uzun yıllardır profesyonel ekibi ile hizmet veren Alanya rent a car firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz araç kiralama işlemleriniz için sizlere kusursu hizmetler sunmaktadır. Son model araçlarımız ile vermiş olduğumu rent a car hizmetlerimiz, sizlerin herhangi bir problem yaşamaması açısından en iyi şekilde olmasına dikkat ediyoruz. Alanya rent a car firmamız, yılların tecrübesine dayanarak hem konforonuzu hem de bütçenizi koruyor.

Alanya Rent A Car Sigortalı Araçlar

Araç kiralama hizmetlerinde, kullanılan araçların konfor ve rahat olmasının yanı sıra kullanıcısına güven vermesi de büyüönem taşır. Bu neden ile araç kiralama şirketleri arasında detaylı araştırmalar yapmakta fayda vardır. Araç kiralama firmaları arasında öncü olan Alanya rent a car firmamız, son model araçlarımız ile sizlerin araç işlemlerinizi kusursuz karşılar.

 Ayrıca firmamız bünyesinde kiralamış olduğunuz araçlarımız, sigorta kapsamında olup, yolculuk esnasında herhangi bir olumsuzluk durumunda bütçenizi koruma altına alıyoruz. Firmamızı tercih ederek yapacağınız kiralama işlemlerinde, sigorta poliçesi için tarafınızdan herhangi bir ekstra ücret talep edilmez. Sigorta ücretleri araç kiralama fiyatına dahildir. Araç kiralama işlemleriniz için firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilir, dilediğiniz her an kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alanya Rent A Car İşlemleri İçin Gerekli Olan Belgeler

Araç kiralama işlemlerinde hem bireyin hem de firmanın güvence altında olması için gerekli olan evraklar talep edilir. Araç kiralama işlemlerinde kişilerden talep edilen evraklar, firmalara göre ufak değişiklikler gösterebilir. Genel anlamda firmaların istemiş olduğu ana belgelerin, yasal açıdan da mutlaka sunulması gereklidir. Alanya rent a car firmamız aracılığı ile araç kiralamak için sürücü belgesi ve yaş sınırı aranan en önemli kriterler arasında yer alır.

Araç kiralayacak kişinin sürücü belgesinin en az 2 yıl olması, kişilerde aranan yaş sınırı ise normal kiralamalarda 22, lüks araç kiralamalarında ise 25 olarak belirlenmiştir. Bunların yanı sıra ek olarak araç kiralayacak olan kişinin nüfus cüzdanı, kredi kartı, ikametgâh belgesi ya da araç kiralaması yapacak olan kişinin adına kayıtlı, adres beyanını doğrulayan herhangi bir fatura talep edilir. Kişilerden istenen evraklar kolaylıkla elde edilebilir olup, bu evraklar sayesinde hem kişinin hem de firmanın hakları koruma altına alınır.

Alanya Rent A Car Araç Temizlik İşlemleri

Alanya rent a car firmamız aracılığı ile kiralamış olduğunuz araçlarımız, sizlere temiz olarak teslim edilir ve sizlerden de araçlar teslim alınırken temiz olması talep edilir. Bu neden ile firmamıza araç teslimi sırasında kullanmış olduğunuz aracın temizliğine özen göstermeniz gerektiğini belirtmek istiyoruz. Ayrıca firmamıza araç teslimi yaparken aracımız temizlenemeyecek durumdaysa ve oto kuaför işlemleri gerekiyor ise temizlik ücreti tarafınızdan tahsil edilir.

Sizler de kiralamış olduğunuz aracı teslim alırken temiz olmadığını fark ettiğinizde veya herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda, firma çalışanlarımıza bilgi vermeniz gerektiğini ve araç kiralama sözleşmesine de yazılı olarak beyan edilmesini talep etmeniz gerektiğini unutmayınız. Firmamızdan kaynaklı olarak yaşamış olduğunuz durumlar, mağduriyet yaşamamanız adına çalışanlarımız tarafından onarılacaktır.

Alanya Rent A Car Fiyatları

Araç kiralama işlemlerinde fiyatlar tamamen sektörde bulunan firmalar arasında ki rekabete bağlı olarak gelişir. Bu neden ile araç kiralama işlemlerinde firma karşılaştırma yapılması yararlı olacaktır. Firmamızdan aynı gün içerisinde yapmış olduğunuz araç kiralama anlaşmasını iptal etme hakkına sahipsiniz. Firmamız, bu iptal işlemi için sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir. İptal işlemlerinde nakit olarak verilmeyen ücretiniz, firmamızdan bir daha ki sefer yapacağınız kiralama işleminde indirim olarak tarafınıza yansıtılacaktır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 100 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 3000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar