Kadriye Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Kadriye En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Kadriye Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Kadriye Rent A Car

Kadriye Rent A Car günlük 30 € dan başlayan fiyatlar ile 0090 542 533 04 42. Türkiye’nin tatil cenneti olan Antalya yaz aylarında Dünya’nın dört bir tarafından gelen turistler ile yaz tatillerinin vazgeçilmez şehri ve aynı zamanda Türkiye de vazgeçilmez ülkesi konumundadır. Otelleri, büyüleyici doğası ve deniziyle Antalya yerli ve yabancı turistleri uğrak noktası halindedir. Genellikle yabancı turistlerin hava yolu ile seyahat etmelerinden ötürü Antalya da rent a car hizmeti de yaygın ve gelişmiş durumdadır.

Özellikle Antalya Belek ve Kadriye bölgesi otellerin çoğunlukta olmasından dolayı turistlerin fazlalığından dolayı rent a car hizmeti fazladır. Otelde konaklayan turistlerin Antalya’nın doğal ve tarihi yerlerine ya da başka istedikleri yerlere gitmek için araç kiralamayı tercih eder. Bu yüzden bu bölgede rent a car hizmeti çok sayıda yapılmaktadır. Antalya Kadriye rent a car araç kiralamanın merkezi halindedir.

Oteller bölgesi olan Kadriye bölgesinde ki rent a car firmaları da bu otellere yakın ve kolay bulunabilecek yerlerdedir. Çünkü turistlerin kolay ulaşıp araç kiralama hizmetinden yararlanılması istenilmiştir. Araçların model ve motor hacimleri de değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde diğer şehirdeki rent a car yerlerine kıyasla fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi Kadriye rent a car bayilerine gelen ve araç kiralayan müşterilerin çoğunluğunun turist olması ve bu yüzden de araç kiralama fiyatlarının da Euro veya dolar cinsinden olmasıdır.

Döviz kuruna göre bu fiyatlar değişiklik gösterdiğinden dolayı bazı araba ve modelleri motor hacmi ve modeline göre çok fazla paralara çıkabiliyor. Bu sebeple daha çok turistler tarafından ilgi gören bu rent a carlar ana müşterilerini turistler olarak belirlemiş durumdadır. Antalya’nın diğer bölgelerine rağmen Belek ve Kadriye bölgesi merkeze ve havaalanına yakınlığı itibari ile de zengin bir konumdadır. Bu yüzden de araba kiralamayı bir kez daha cazip hale getirmektedir.

Araç kiralarken bu bölgedeki bayilerin diğer rent a car bayilerine göre işleri biraz daha zordur. Çünkü hem yabancı dil bilmek gerekiyor aynı zamanda doğru anlayıp kendini doğru ifade etmende gerekiyor. Diğer yandan da farklı para birimleri ile çalışıldığı için muhasebe ve para işlerine de dikkat edilmesi gerekiyor. Antalya Kadriye bölgesinde 6 tane rent a car bulunmaktadır. Bunlar Kadriye rent a car, Royal Belek rent a car, Elkas rent a car, Eyüp rent a car, Azra rent a cardır.

Kadriye Rent A Car Hizmetleri

Turizm bölgesi olan Kadriye ve Belekte bulunan rent a car bayileri diğer yerlerdeki araç kiralamalara göre biraz daha pahalı olsa da bunun geçerli bir sebebi vardır. Araçların kiralama fiyatlarını genellikle Euro ve dolar üzerinden yapmaları fiyatları otomatik olarak yükseltmektedir. Fakat bu fiyatlarda ki yükseklik müşterilere geri dönüş olarak yansımaktadır. Antalya Kadriye rent a car hizmetleri Yüce Rent a car ile  bu paranın hakkını veren ve aynı zamanda ülkemize gelen turistleri de rahat ve konforlu bir tatil geçirtmek için en iyi hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerden birkaçı şunlardır;

Havaalanı, otel ve konaklanacak yer transferleri.

Geniş süre ve ek süre uzatma gibi imkânlar.

Araç yakıt dolumu ve araçta atıştırmalık gibi imkânlar.

İstenildiği zaman bulunulan yere araç getirim ve teslimi.

İsteğe göre şoför tahsis edilmesi.

7 gün 24 saat araç kiralama imkânı.

Bu gibi hizmet ve ayrıcalıklar sayesinde müşteriyi özel ve değerli hissettirdiği için müşteri kazanılmasın çok önemlidir. Oteller ile de anlaşmalı olan rent a car bayileri hem işlerini arttırmakta hem de isimlerini duyurmaktadır. Otellerde çalışanlarında turistlere Kadriye rent a car hizmetleri ile ilgili bilgi vermesi araç kiralamaya teşviki arttırmaktadır. Yapılan işin önemi ve insan ilişkilerinin çok olması sebebi ile çalışanlarında turistlere güler yüzlü olması ve işlerini profesyonel bir şekilde yerine getirmesi gerekmektedir. Çünkü bir turist bin turist getirir bu da kazanç demektir.

ŞehirAntalya
BölgeKadriye

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar