Çamyuva Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Çamyuva En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Çamyuva Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Çamyuva Rent A Car

Çamyuva Rent A Car, günlük 29 € dan başlayan fiyatlar ile 0090542 533 04 42 . Güvenilir araç Kiralama Yeri Hemen Arayın. Araba kiralamak günümüzde yaygın olarak kullanılan bir seyahat aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Araba fiyatlarının çok yüksek olduğu bugünlerde şehirlerarası seyahat ederken veya şehir içi ulaşımda araba kiralamak daha az maliyetli bir seçenek haline gelmiştir. Seçkin bir kurum olan Antalya Çamyuva rent a car olarak, sizlere 7/24 araç kiralama imkanı sunuyoruz. Uygun fiyat imkanı ve full rent a car kaskolu araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile müşteri potansiyelimiz her geçen gün artmaktadır. Mutlu müşteri hedefimiz ile sizlerin ihtiyacını karşılamak amacıyla yolumuza devam ediyoruz.

Araba Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Araba kiralarken araçların kaskolu ve sigortalı olması, temiz olması, firmanın güvenilir olması ve kiralama işlemi sırasında sözleşme yapılması önemli konulardır. Sözleşme yapılmadan kiralanan araba ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda elinizde sözleşmenizin olması mühimdir. Aynı şekilde sigortasız araç kiralarsanız olabilecek hasarlardan siz sorumlu olursunuz. Ayrıca araçların temiz olması sizin ve sizinle beraber seyahat edecek olan kişilerin sağlığı açısından önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, her detayı düşünerek hareket eden Antalya Çamyuva yüce rent a car olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Araçlarımızı dilediğiniz saatlerde kiralayabilir ve dilediğiniz saatlerde teslim edebilirsiniz. Araçları sizlere teslim ederken ve geri alırken dilediğiniz kolaylığı sağlamaya hazırız. Farklı birçok model arabalarımız ile hizmet vermekteyiz. Tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir merak ettiğiniz her sorunun cevabını alabilirsiniz. Sizlere gereken kolaylığı sağlamak amacıyla bulunan müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Beraber seyahat edeceğiniz kişi sayısına göre veya kullanmak istediğiniz amaca göre değişen geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Antalya Çamyuva bulunan rent a car şirketimizde araçlarımızın hepsi kaskolu ve sigortalıdır. 

ŞehirAntalya
BölgeÇamyuva

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar