Muratpaşa Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Muratpaşa En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Muratpaşa Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Muratpaşa Rent A Car

Antalya genelinde araç kiralama sektörü kapsamında hizmet veren Yüce Rent A Car firmamız içerisinde bulunan profesyonel personellerimiz mesleğini en iyi şekilde temsil etmek için çabalamaktadır. Müşterilerin memnuniyetini ve mutluluğunu hedef olarak belirleyerek sektör içindeki yerimizi almaktayız. Pek çok lüks araç ve ekonomik araçların bulunduğu firmamız içerisinde total olarak 90’a yakın araç bulunmaktadır. 
Hem manuel hem de otomatik vites araç seçenekleriyle müşteriye çeşitlilik sunmaktayız. En çok turistin olduğu ve seyahat etmek için en doğru illerden biri elbetteki Antalya’dır. Antalya’nın pek çok bölgesinde araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Muratpaşa rent a car kapsamında sunduğumuz araç kiralama hizmeti hem yerli hem de yabancı müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmıştır. 

Muratpaşa Araç Kiralama Nasıl Yapılır?
Seyahat, iş gezisi, eğitim ya da farklı faktörlere bağlı olarak il değiştirmek zorunda kalmaktayız. Farklı bir şehir içerisindeyken ulaşımın kolay olması en büyük avantajlardan olmaktadır. Taksi ya da diğer toplu ulaşım araçları çoğu zaman ihtiyacımızı karşılamamakta ve özel araç fikri daha muzdarip gelmektedir. Özel araç satın almak çoğu zaman müşterilerin bütçesini aşmaktadır. Bu nedenle kişiler sıklıkla araç kiralama yöntemini tercih etmektedir.

Özellikle seyahatlerin sıklıkla gerçekleştiği Antalya şehrinde Muratpaşa araç kiralama hizmeti sunan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak araç kiralarken firma seçimi oldukça önemlidir. Yüce Rent a Car olarak müşterinin araç kiralamasını oldukça kolaylaştırarak, kısa süre içerisinde araçları teslim ediyoruz. Araç kiralamak isteyenlerin sıklıkla sorduğu sorulardan birisi ise araç kiralama nasıl yapılır sorusudur. Araç kiralamak için şu gibi aşamaları uygulayabilirsiniz;

1.Aşama; Güvenilir bir araç kiralama firması seçiniz. 
2.Aşama; Araç kiralama şartları altındaysanız, kendinize uygun bir araç seçiniz.
3.Aşama; Seçtiğiniz aracı personele bildirin. 
4.Aşama; Gerekli imzaları verdikten sonra aracınızı teslim alabilirsiniz.

Önceden site üzerindende rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

Araç Kiralama Süreleri Ne Kadardır? 
Çağımızda araç kiralama hizmetinden yararlanan pek çok insan bulunmaktadır. Araç kiralama talebi arttıkça, sektör içerisindeki firmalar rekabet haline girmektedir. Bu rekabet sayesinde müşteriler kendilerine uygun fiyatlı araç kiralama işlemini seçebilmektedir. Seyahat ya da farklı nedenlerden kiralanacak olan araçların kiralanma süresi bulunmaktadır. En kısa araç kiralama süresi ise 24 saat olandır. 

Günlük araç kiralama hizmetinin yanı sıra haftalık, aylık ve yıllık gibi araba kiralama süreler bulunmaktadır. Günlük araç kiralama; minimum 24 saat boyunca kiralama türüdür. Günlük araç kiralama hizmetinden yararlanabilmek için gününüzü, tarihinizi ve saatinizi belirlemeniz gerekmektedir. 

Haftalık araç kiralama; Genellikle süreli seyahati bulunan ya da bir hafta boyunca sürecek tatil planlarında kişiler haftalık araç kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. Önceden oluşturduğunuz rezervasyon sayesinde belirlediğiniz saat ve tarihte aracınızı teslim alabilirsiniz.

Aylık araç kiralama; Genellikle şahsi ya da uzun süreli iş toplantılarında tercih edilen aylık araç kiralama hizmeti minimum 30 gün sürmektedir. Finansal yönde avantaj sunan aylık araç kiralama hizmetini site üzerinden tarih ve saatinizi belirleyerek kiralayabilirsiniz.

Yıllık araç kiralama; Genellikle kişisel ya da firma çalışanlarına kiralanan araç türlerindendir. Ekonomik, üst sınıf ya da orta sınıf segmentlerinde bulunan araç modelleri mevcuttur. Muratpaşa yıllık araç kiralama hizmetinde vergi, kasko, muayene ve diğer giderleri düşünmenize gerek kalmadan istediğiniz gibi aracı kullanabilmektesiniz.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Şey
Araç kiralama sektörü içerisinde bulunan firmalar kendilerini oldukça geliştirmiştir. Özellikle 1997 yılından, günümüze kadar sürdürdüğümüz Yüce Rent a Car firmamız modern ve kaliteli araçlar sunmaktadır. Kişisel araca sahip olmayan kişiler seyahat ettiklerinde araç kiralama yöntemini tercih etmektedir. Fakat araç kiralarken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunmaktadır. Kendinize uygun araç kiralarken dikkat edilmesi gereken 3 şey ise şu şekildedir;

1. Eğer ucuz araç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız küçük araç modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük araçlar fiyat avantajı sunmaktadır.
2. Araç kiralarken en önemli faktörlerden birisi sigorta acentesidir. Kiraladığınız aracı kullanırken kaza durumu oluşursa sigortanız devreye girmektedir. Ancak alkol ya da diğer maddeler etkisi altındaysanız sigorta zararı karşılamamaktadır.
3. Araç kiralamak istediğinizde firmalar arasındaki fiyat karşılaştırmasını yapınız. Ancak uygun fiyatlı araç kiralamak isterken kaliteden ödün vermeyiniz. Firmanın referanslarını, güven arz edip etmediğini ve sözleşmeleri gibi pek çok şeyi kontrol etmenizde fayda vardır. 

Araç Kiralama Şartları 
Araç kiralamak isteyen kişilerin araç kiralama şartları kapsamında olması gerekmektedir. Aksi halde aracı kiralamaları söz konusu değildir. Araç kiralama yaş şartı 21’dir. Sigorta şartları nedeniyle kişiler ekonomik bir araç kiralayabilmek için 21 yaşında olması gerekmektedir. Orta ve üst segment arabalar için bu yaş sınırları yükselmektedir. 

Ehliyetinizin süreside araç kiralama şartlarını kapsamaktadır. Eğer iki yıllık ehliyete sahipseniz orta ve ekonomik segmentlerde bulunan araç modellerini kiralayabilirsiniz. Üst segment araçlar içinse 3 yıllık ehliyet süreleri gerekmektedir. Kiralanan aracı ek bir sürücü kullanabilmektedir. Ancak bunun firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Bu ve bu gibi pek çok şartları karşılamanız halinde kendinize uygun araçları kiralayabilirsiniz. 
ŞehirAntalya
BölgeMuratpaşa

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar