Konyaaltı Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Konyaaltı En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Konyaaltı Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Konyaaltı Rent A Car

Konyaaltı Rent A Car; Adresinize teslim ekonomik araç kiralama şirketi. Bizi arayıp size uygun araçları seçebilirsiniz. 0542 533 04 42 .

Konyaaltındaki Kaliteli Oteller; Hotel Su, The Corner Park Hotel, Elit Basaran Hotel, Sealife Family Resort Hotel, Harrington Park Resort, Crowne Plaza Antalya ve Porto Bello Hotel Resort & Spa

Konyaaltı Antalya'nın Batısında yer almaktadır , irili ufaklı yaklaşık olarak 50 kadar otel, motel, pansiyon ve apart vardır. 5 yıldızlı diyebileceğiz 5 veya 6 tane büyük otel mevcuttur. İş seyahatleri için gelen çoğu firma çalışanları konyaaltında bulunan konaklama merkezlerinde kalmakatdırlar. Konyaaltı Antalya'nın en uzun sahiline sahiptir ve 20 kadar mavi bayrak vardır, temiz bir sahildir yaz aylarının vazgeçilmez yeri burasıdır. Konyaaltı belediyesi olarak 3 seçimdir çok iyi çalışmaktadırlar ve ilçe halkına oldukça yararlı işler yapmaktadır. Aynı zamanda Akdeniz Üniversiteside konyaaltı ilçesine bağlıdır.

Konyaaltı Tatil İçin Mükemmel Bir Mekân

Antalya şehrinin batı ucunda bulunan muazzam bir yerleşim birimi ve semt, doğal güzelliklere sahip olduğu gibi bunu insanlarla paylaşmak konusunda çok cömert davranıyor. Bir tarafında Dumlupınar Bulvarı, diğer tarafında ise Muratpaşa semti bulunan bu muazzam yerleşim birimi gerçekten insanların tatil için güvenerek tercih ettiği bölgelerden biridir. Eşsiz Akdeniz görüntüsü, muazzam kumsal bütünlüğü ile birlikte tatil ve turizm için gerçekten efsaneleşmiş bir yer karşınızda. Bununla birlikte bölgedeki tatil fırsatlarını değerlendirebilmek adına evvela ulaşım konusunda sorunları çözmek gerekiyor. Firmamız bünyesinde, burada mükemmel bir tatil ve önemli avantaj imkânları gözden geçirilmektedir.

Size sağlamış olduğumuz kaliteli araçlarla birlikte rahat, konforlu, aynı zamanda güvenli ulaşım için çok önemli avantajlar size sunulmaktadır. Araçlarımız son derece rahattır klimalıdır ve markalı olmakla birlikte aynı zamanda modelidir. Sigortalı, ucuz ve kaliteli hizmet arayışı içerisinde olan herkes adına Konyaaltı Rent A Car, gerçekten yakından görülmesi gereken bir fırsatı göstermektedir. Sahip olduğumuz imkânları sizinle paylaşmak suretiyle, gerçekten kampanyalı çözümleri en iyi şekilde size sunmaya devam ediyoruz. Olağanüstü güzelliklerin ve turizm için alt yapının bulunduğu bölgelerde, ulaşım konusundaki tüm sorunlarınız artık tarihe karışmış durumda.

Bizimle iletişim kurmak, öncelikli olarak bu doğal güzellikleri keşfetmek için önemli bir fırsat yaratıyor. Aynı zamanda tatil kalitenizi yükseltmek ve sıcak havada toplu taşıma gibi araçları tercih etmemek için bize mutlaka ulaşmalısınız. yucerentacar farkı ile birlikte güvenli ulaşım ve güvenlik kiralık hizmetler bazında, gerçekten sizin için hazırlanmış muazzam hizmetleri çok daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Gezi planlamanın veya tatil torunun önemli bir durak noktası olan Lara plajı, bugüne kadar kendisini ziyaret eden insanlara sunduğu imkânlar ile birlikte çok özel bir yer olduğunu zaten göstermiştir.

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama

Güvenilir ve sağlıklı hizmet hazırlama pozisyonunda ilk olarak araç kiralama firmalarının, filo yatırımlarını gözden geçirmek gerekiyor. Burada çok önemli yatırımlarla birlikte firmamız, ulaşım konusunda her türlü imkânı size sağlamıştır. Geniş bir araç filosunun son derece donanımlı bir ihtiyaç karşılama pozisyonu var ve çok değişik araç ve ulaşım için çok önemli fırsatlar, gerçekten yeri geldiği zaman mükemmel bir bölgede iyi bir tatil fırsatını geliştirmeye devam etmektedir.

Son derece model ve donanımlı araçların yanı sıra modelli ve markalı araç tercihleri, rahat etmeniz ve memnuniyet duymanız için gerçekten iyi bir fırsat yaratmaktadır. Kaliteli araçlar ve bunların sağlamış olduğu sıcak yaz gününde güvenli ulaşım fırsatı, ailenizin ve sizin tatil kalitenizi gerçekten olağanüstü derecede yükseltecektir. Bununla birlikte Antalya’da ikamet eden ve değişik şekillerde araç ihtiyacı duyan herkesin, yine Konyaaltı Rent A Car hizmeti ile birlikte ihtiyaçlarını karşılaması son derece mümkün olmaktadır. Pek çok araç, gerçekten büyüleyici özelliğe sahiptir. Bu kaliteli araçların belli bir süreliğine en uygun fiyatlarla elde etmek, gerçek bir avantajın göstergesidir. Yeri geldiği zaman uygun fiyat, yeri geldiği zaman da ara çözümleri ile birlikte firmamızın gerçekten burada işsiz ve güvenilir hizmet boyutu, size yardımcı olacaktır.

En yoğun trafik döneminde, yani sıcak yaz gününde klimalı rahat bir güvenilir araçların içerisinde olmak sizi rahatlatacaktır. Makul fiyatları ve olağanüstü çözüm avantajları ile birlikte www.rentacarantalya.net  sizin için güvenilir hizmet adresinin şifresini ortaya koyuyor. İletişim kurduğunuz andan itibaren Antalya Rent A Car hizmetlerini ve güvenilir avantaj koşullarını en iyi şekilde gözden geçirmeniz mümkün olacaktır.

ŞehirAntalya
BölgeKonyaaltı

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar