Lara Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Lara En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Lara Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Lara Rent A Car

Lara Rent A Car hizmetimiz günlük 27 € den başlayan fiyatlar ile başlıyor. tel 0542 533 04 42. Şirketimizden bu fiyatlardan araç talep edebilirsiniz, bu fiyatların geçerli olabilmesi için en az 3 günlük kiralamanız gerekmektedir. Lara Oto Kiralama olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Akra Barut Otel rent a car, Adonis Otel rent a car, Antalya Hotel, The Marmara Antalya ve Club Hotel Sera gibi otellere teslimatımız ücretsizdir.  Lara Rent A Car hizmetimizden 365 gün en ekonomik fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Şirketimizde dizel, otomatik dizel araç çeşitlerimiz mevcuttur. 

Şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yeni Kaskolu, Sigortalı Araçlarımızı En Hesaplı fiyatlar ile bizden kiralayın kârlı çıkın. Otelinize getirecek olduğumuz kiralık araç ile doyasıya Gezebilirsiniz. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Side Antik şehir, Aspendos Tiyatrosu, Perge antik şehir gibi tarihi ve doğal güzellikleri 3 gün içinde doyasıya gezebilirsiniz. İş seyahatlerinizde Lüks Araç Kiralama ihtiyacınız olur ise Mercedes E sınıf siyah renk araçlarımız mevcuttur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Antalya Lara Araç Kiralama
Kaliteli araçların kiralık olarak sunulduğu noktalarda, hizmet boyutları ve bu hizmetlerin insanlara ulaşan yöne çok önemli. 7/24 destek hattı ile birlikte hizmetlerini size tanıtan firmamız, aynı zamanda güvenilir ulaşım için sağladığı geniş imkânlarla önemli bir teknolojiyi temsil ediyor. Otomotiv sektörünün hemen her gün gelişim ile ortaya koyduğu sonuçları, firma olarak yatırımlarımız ile takip ediyoruz. Böylelikle, ulaşım konusunda size birbirinden farklı seçenek hazırladığımız gibi Lara Rent A Car, gerçekten bu gelişimin noktasında bulunuyor. Modelli markalı ve çok yönlü araçlarımız, aynı zamanda emniyetli ve rahat yolculuk için gerçekten size geri dön desteği vermektedir.

Aracı dilediğiniz yerden teslim almak ve yine aracı dilediğiniz yerde teslim etmek gibi önemli avantajlı hizmet sonuçlarımız var. Hem hazırladığımız hizmet boyutlarını hem de ortaya koyduğumuz muazzam avantajlı seçenekleri, en iyi şekliyle gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli ve programlı hareket eden firmamız, gerçekten turizmi destekliyor ve ulaşım konusunda size önemli derecede katkıda bulunmaya devam ediyor. Geniş ve anlamlı bir araç filosunun hemen herkesin ihtiyacını karşılama noktasında iyi bir yeteneği söz konusu. Bu yeteneği kullanma konusunda firmamız, gerçekten kendini aşmış ve donanımlı yapısı ile birlikte müşterileri için en ideal fırsatları sağlamıştır.
Rent A Car Lara Araç Kiralama
Antalya Rent a Car Lara araç kiralama ve Turizme baktığınız zaman dikkatinizi çekecek ilk yerlerden biri Antalya ve civarı. Özellikle Lara plajı gibi yerler ise hemen herkesin ziyaret etmesi gereken noktalar. Böyle ailenizle planlı bir tatilin parçası olmak istiyorsanız, ulaşım konusunda da gerekli adımlar atmalısınız. Erken rezervasyon ile birlikte sayfalarımızdaki olağanüstü seçeneklerin hizmet boyutları, size yardımcı olmaya devam etmektedir. Son derece özenle çaba sarf edip büromuza dâhil ettiğimiz araçlarla birlikte ulaşım konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sıkıntılarınızı gidermek ve ulaşım konusundaki avantajlardan istifade etmek konusunda firmamızın gerçekten çok özverili çalışmaları bulunmaktadır. Lara Rent A Car, kendine yakışır hizmet anlayışını gerçekten profesyonel bir kimlik ile daha anlamlı hale getirmektedir. Geniş bir müşteri kitlesine destek sağlayan firmamız, hazırladığı çözümlerle, evler oluşturduğu fırsatlarla birlikte size gereken katkı yapmaktadır.

Turizmin gibi çok önemli bir konuda bölgesel faaliyetleri takip ettiğimizde, bizim firmamızın gerçekten bu konuda ortaya koyduğu sonuçlar önemli derecede memnuniyeti yaratmaktadır. Anında teslim almak ve anında kullanmak araçlar için gerçekten insanlarla ulaşımın bağlantısını oluşturmaktadır. Size verdiğimiz sözleri en iyi şekilde yerine getirdiğimiz gibi www.rentacarantalya.net faktörünün ulaşım konusundaki avantajlarını daha yakından görebilirsiniz. Lara Rent A Car ve muazzam çözümlerle birlikte hemen harekete geçip, buradaki ürün ve hizmet avantajlarını daha yakından değerlendirmek sizin için mümkün olacaktır. Önemli bir sektörde kaliteli araçlarla birlikte görevine düşkün olan firmamız, gerekli çalışmaları zamanında yapmaya devam etmektedir.
Şehir Antalya
BölgeLara

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar