Antalya Rent A Car

Antalya Rent a car yerli ve yabancı tüm turistlerin en çok rağbet ettiği araç kiralama şirketidir. Öncelikle Antalya dünyaya adını duyurmuş turistik yörelerimizin içinde ilk sıralarda yer almaktadır. Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra coğrafi özellikleri bakımından da oldukça güzeldir. Akdeniz kıyılarında uzun sahillere ev sahipliği yaptığı gibi antik tiyatrolar ve tarihi görsel alanları ile de meşhur bir ilimizdir. Gezmek için araç yokluğunu dert etmeyin. Çünkü kendi aracınız gibi bakımlı, muayeneleri tam, son model ve çeşitli markalarda araçlarımız ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İster ailece ister gruplarla ya da tek aracı kiralamak istediğiniz alandan alır ve istediğiniz alana bırakarak teslimat yapabilirsiniz.

Araç Kiralamak ve Geziler

Antalya Rent a car firmamız size çok uzaklardaki evinizden bile bir telefon kadar yakındır. Mobilden ya da netten bize ulaşarak şartları ve araçları görme şansına sahipsiniz. Her türlü araç, temiz ve bakımlı bir şekilde size tahsis edilerek tatilin tadını çıkarmanız sağlanır. Uçaktan iner inmez araç sizi bekler ve hiç sıkıntı çekmeden aracınız size teslim edilerek gezmeye başlamanız amaçlanır. 

Uçaktan İner İnmez Araç Sizde

Antalya Rent a car araç kiralama şirketi ile gezileriniz daha güvenli ve konforludur. Aileniz ve siz bizim için değerlisiniz. Ehliyeti olan ve şartlar dahilinde herkes araç kiralayabilir. Antalya'nın tarihi ve doğal güzellikleri ile beraber deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarmak da size kalır. Eğer son bahar ve kış aylarında gezilerinizi yapmak istiyor iseniz buna da uygun gezilesi mekanlar seçilmelidir. Araç kiralamak size hem kolaylık sağlar hem de yorulmadan ve rahatça gezebileceğiniz bir imkân sunar. Yeni araçlarımız ile yapacağınız gezilerinizi her Antalya'ya geldiğinizde tekrarlamak isteyeceksiniz.

Saatlik, günlük, aylık araç kiralama

Antalya Rent a car araç kiralama firmamızın süreli kiralık araçlar listesinden tatiliniz kadar zaman süreli aracı kiralayabilirsiniz. İster saatlik ister günlük ya da aylarca araç sizin gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. En ufak bir aksaklık yaşamadan turlarınızı yapmanız için her türlü bakım, muayene ve evrakları tam olarak size teslim edilir. Bize ihtiyacınız olan en ufak bir konuda yanınızdayız. Bizimle irtibat kurabileceğiniz telefon numaralarını telinize kaydedip haberleşmeyi kolaylaştırmanız mümkündür. 

Uygun Fiyatta Konfor ve Güvenlik

Antalya Rent a car araç kiralama firmasından alacağınız güven teminatı ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli son model araçlar ile gezilerinizden memnun ayrılmanız sağlanır. Web sitelerindeki memnuniyet yorumlarına sizlerin de memnun kaldığınız yorumları eklemenizi sağlamaya çalışırız. Tüm ekip arkadaşlarımız önce sağlığınız ve güvenliniz için sonra da Antalya geziniz için tüm desteklerini size sunarlar. Manavgat, Serik, Kemer, Konyaaltı, Alanya, Aspendos gibi birçok alanda gezilerinizi sürdürebilirsiniz.

Araç Kiralamada Fiyat Belirleme 

Antalya Rent a car araç kiralama olarak bir aracın fiyatı yaptığı kilo metre, marka, model, yaş ve kiralanacak sürenin uzunluğu ile belirlenir. Kiralamak istediğiniz aracın yeni, konforunun ve özelliklerinin çok olması ile gezilerinizde güveninizi sağlanması ile de ilave belirlemeler yapılır.  Bu gibi alternatif ilaveler ile yapılan fiyatlandırmalar, sizlere ödeme kolaylıkları da getirilerek tatilin tadını çıkarmanız sağlanır. Herhangi bir sebepten, düğün, cenaze, tatil ya da iş icabı ilimizde araç ihtiyacı bulunan kimseler bizlere ulaşarak araç tedarik edebilir. Kimseye ve aracına muhtaç kalmadan kendi aileniz ile yapacağınız her türlü yolculukta bizler sizlerin bir telefon kadar yakınında ve yanınızda olacağız. 

Antalya Rent A Car