Konyaaltı Sahili

Dünyanın en temiz denizine sahip olan Konyaaltı Sahili her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti konuk etmektedir. Sabahın erken saatlerinde tercih edilecek bölge ile siz de tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Mehtabı seyretmek için Konyaaltı plajını tercih edebilir ve şehrin merkezinde olması sebebiyle de bölgeye son derece kolay bir şekilde ulaşılabilirsiniz. Gittikçe modern bir görünüme bürünen Antalya Sahilleri tatilinizin iyi bir şekilde geçmesi için gerekli olan tüm altyapıya sahiptir.

Kendinize bir araç kiralayarak Antalya’da gezilecek yerleri dolaşabilir ve canınızın istediği her yerde konaklama yapabilirsiniz. Doğal güzelliklerinin yanı sıra sizi tarihi imkânları ile de doyuracak olan Antalya, tatil yapmak için ideal fırsatlar sunmaktadır. Konyaaltı Plajı, 6 kilometrelik uzunluğu ile çevrenin en uzun plajıdır. Doğuda falezler ve batıda Antalya Limanı ile sınırlı olan bölgede kumsal çakıl taşlarından oluşmaktadır. Temizliği, ulaşımının kolay olması ve konumu nedeniyle yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi gören bölge aynı zamanda halk plajı olma özelliği ile bilinmektedir.

Konyaaltı Sahili’nde yer alan kafeler ve çay bahçelerinin yanı sıra yakın çevrede yer alan otel ve pansiyonlarda tatilinizi şekillendirebilirsiniz. Farklı özellikleri ile sizi büyüleyecek olan tatil beldesine uçak ile gelerek aracınızı kiralayabilir ve tüm yakın çevreyi gezebilirsiniz. Sıcak havasının yanı sıra misafirperverliği ile de sizi büyüleyecek olan Antalya yakın çevresi ile de zengin bir tatil seçeneği sunmaktadır. 

Konyaaltı Rent A Car firması için iletişim kısmından irtibata geçebilirsiniz.

Konyaaltı Sahili