Kundu Otel Teslimatlı Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Kundu En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Kundu Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Kundu Rent A Car

Kundu da Rent A Car Hizmeti alabileceğiniz tek adres ''Yüce Rent A Car '' whatsapp 0090542 533 04 42. Kundu Otel Teslim Rent A Car Hizmeti. Turizmin kalbi Antalya ise Antalya’nın kalbi Kundu desek yeridir. Şehir merkezine yakınlığı, doğal güzellikleri özellikle çam ağaçlarının büyüleyiciliği, uzun ve pürüzsüz kumsalı ve beş yıldızlı otelleri ile Kundu bu sıfatı fazlasıyla hak ediyor. Bu güzel şehrin güzel kalbine girmek ya da o güzel yerlerde dolaşmak istersiniz elbette. Ama her turizm şehirlerinde olduğu gibi maalesef Antalya ve Kundu da da trafik çilesi olmazsa olmaz. 
Tatil planı yaparken maalesef çoğu insan araç kiralamayı düşünmez. Oysa kendi evinizde ya da kendi şehrinizde kendi arabanızla rahat rahat gezebilirken tatile gittiğiniz şehirlerde aynı konforu aramak olmaz mı? Güzelim şehirde toplu taşıma ile tatilinizde canınızı sıkmak istemezsiniz. 
Artık birçok firma ve birçok insan araç kiralamanın konforunu ve hesaplılığını keşfetti, keşfediyor. Bu yüzden gün geçtikçe Kundu araç kiralama sektörü hızla büyümeye devam ediyor. 
Peki, araç kiralamanın ne gibi avantajları olabilir?
Her şeyden önce oldukça hesaplıdır. Size sadece yakıt masrafı ve önceden belirlenmiş kira bedelini ödemek düşer. Bu yüzden tatil planı yaparken araç masrafını bir kere hesaplayıp bir daha düşünmeniz gerekmez. İkinci olarak araç kiralamak oldukça pratiktir. Kendi arabanızla şehirlerarası yolculuk yapmak yorucu olabilir. Zaten tatile dinlenmek için çıkıyorsunuz ki bu da yolda yorulmayı cazip hale getirmez. Araç kiralayıp kendi evinizdeki şahsi araç konforunu tatilinizde de yaşayabilirsiniz. Belki de iş için Antalya’ya geldiniz. Gideceğiniz yer ya da yerler arası uzaksa toplu taşıma zamanınızı uzatabilir. Ya da özellikle yaz aylarında ticari taksi bulmanız zorlaşabilir. Bu durumda ise size en büyük kolaylığı yine araç kiralama firmaları sağlayacaktır. Eğer ailecek gezecekseniz ve de küçük çocuğunuz varsa toplu taşıma sizin için büyük zorluk çıkarabilir. Oysa uygun fiyata kiralayacağınız bir araçla istediğiniz gibi rahatça seyahat edebilirsiniz. Bunun gibi birçok pratik kolaylıktan dolayı Antalya’nın sektördeki lider ismi olan Yüce Rent A Car KUndu  sizlere çok uygun ve kaliteli çözümler sunuyor. 
Bizi Tercih Etme Sebepleriniz…
  • Araç kiralama sektöründe öncüyüz. 20 yıldır bu işi yapan köklü ve büyük bir firmayız.
  • 98 (yazları yaklaşık 200) araç kapasitemizle her bütçeye, her zevke ve her aileye uygun geniş, büyük, kaliteli araç filomuz emrinizde.
  • Araçlarımızın güvenlik ve kalite açısından kontrolleri ve bakımları periyodik olarak aksatılmadan yapılmaktadır. 
  • Güler yüzlü ve müşteri merkezli çalışma anlayışımızı aracınızı teslim aldığınız anda fark edeceksiniz. 
  • Haftanın her günü, günün her saatinde bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan aracı kiralayabilirsiniz. Size bir telefon kadar uzağız. 
Tüm bunlar ve daha fazlasını bizimle tanışınca fark edeceksiniz. Antalya’nın öncü araç kiralama firması Yüce Rent A Car olmaktan gurur duyuyoruz. 
ŞehirAntalya
BölgeKundu

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar