Demra Araç Kiralama Hizmeti | Rentecarantalya

Demre En Çok Tercih Edilen Araçlar

Demre Araç Kiralama Kampanyaları

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Demre Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Demre Rent A Car

Demre rent a car firmamız, yıllardır oto kiralama sektöründe sizlere kusursuz hizmet sunan ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek işimizi layığıyla yapmaya çalıştığımız firmamızdır. Oto kiralama hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz, her yıl yenilenen araç filomuz ile sizlere eksiksiz hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Oldukça sağlam bir alt yapıya sahip olmamız ve uzman çalışanlarımız ile oto kiralama işlemlerinizde, firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Demre rent a car firmamız, sizlerin memnuniyeti açısından araç kiralama hizmetlerinde eksiksiz yerine getirmek için her geçen güçalışmalarını arttırmaktadır. Firmamız bünyesinde sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz servi bakımlı ve kaskolu araçlarımız, sizi seyahatiniz boyunca yolda bırakmaz ve güvenli yolculuk imkânı sunar. Firmamız müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Demre Rent A Car Kuralları
Araç kiralama işlemlerinde, kişilerin en çok rastladığı durumların başında kiralamış oldukları araçlarda mağduriyet yaşamaları olmuştur. Araç kiralama işlemlerinizde, istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmamak için araç kiralama sektöründe hizmet veren firmanın uzun soluklu ve deneyimli olmasına, yasal olmayan yöntemleri kullanmamasına dikkat etmelisiniz.

Oto kiralama hizmeti alacağınız firmanın vergi levhasının olup olmadığını, kiralayacağınız aracın kaskosunun bulunup bulunmadığını mağduriyet yaşamamanız adına mutlaka incelemeniz gerektiğini unutmayınız. Demre rent a car firmamız, uzun yıllardır bu sektörde güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşıyor. Araç kiralama işlemlerinizde firmamızı tercih ederek, emin adımlar attığınızdan emin olabilirsiniz.

Demre Rent A Car Araç Teslimi
Araç kiralama hizmetlerinde, firmaların önceliği araç kiralama fiyatları olmuş olsa da aslında sizlere sunulan hizmetlerin kalitesi de büyük bir önem taşır. Öyle ki araç kiralama hizmetlerinden memnun kalan kişiler, herhangi bir seyahatlerinde ihtiyaç duydukları araçlar için de aynı firmayı tercih edecektir. Müşteri memnuniyetine önem veren Demre rent a car firmamız, kiraladığınız araçlarınızı ayağınıza getirir. Bulunduğunuz yerde seyahatlerinizi serin, güzel ve konforlu geçirmeniz açısından, araç kiralama hizmetlerimizi en iyi ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Araç kiralama hizmetinizi aileniz ile alacaksanız ve aileniz kalabalıksa, firmamız tarafından sizlere en uygun araç önerisi yapılır. Firmamız aracınızı ayağınıza gönderdiği gibi araç tesliminde de sizleri yormaz ve dilediğiniz yerden teslim alma işlemlerini gerçekleştirir. Ayrıca kiralamış olduğunuz araç ile kaza yapmanız durumunda, Demre rent a car firmamız sizi asla yalnız bırakmaz. Firma çalışanlarımız sizlere her zaman hizmet için hazır bekler ve herhangi bir kaza durumunda sizlere yardım için gerekli olan tüm yardımı sunar.

Demre Rent A Car Farkını Yaşayın
Demre rent a car 
firmamız, her türlü araç kiralama hizmetlerinizde, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda son model araçlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler, kişisel ihtiyaçlarınızın yanı sıra günlük hayatlarınızda da kiralık araçlara ihtiyaç duyduğunuzun farkındayız. Bu anlamda araç kiralama firmamız, çeşitli model ve farklı ihtiyaç çeşitlerinize göre araç taleplerinizi karşılıyor.

Ayrıca firmamız tarafından temin edilen binek oto kiralama hizmetlerimiz sayesinde, özel araçlarımız siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor. Firmamız, araç kiralama hizmetlerinizde değişik organizasyonalrınızda farklı türde araç ihtiyacınızı, siz değerli müşterilerimizin seçimlerini ve araç isteklerini dikkate alıyoruz. Profesyonel olarak bu sektörde hizmet veren firmamız, diğer firmalar ile yapacağınız karşılaştırmalarda öncü firma olmanın gururunu yaşıyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile edebilirsiniz.

Demre Rent A Car İşlemler Nasıl Yapılır?
Araç kiralama hizmetlerinizde firmamızı tercih ettiğiniz takdirde, gönül rahatlığı ile araç kategorilerimizden ihtiyacınıza ve isteklerinize uygun araçlarımızı seçebilirsiniz. Oto kiralama kategorilerimiz, firma yetkililerimiz tarafından sizler için özel olarak hazırlanmıştır.

Firmamızdan kiralayacağınız araç seçimine karar verdiğinizde, internet sitemiz üzerinden veya diğer iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız, araç kiralama hizmetlerinizde hem bütçenizi hem de zamanınızı koruma altına alıyor. 

Şehir
Antalya
Bölge
Demre

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar