Akseki Araç Kiralama Hizmeti | Rentacarantalya

Akseki En Çok Tercih Edilen Araçlar

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Antalya'da En Hesaplı Fiyatlar İle Bizden Araç Kiralayabilirsiniz.

Kaskolu Yeni Araçlar

Kaskolu Yeni Araçlar

Size İyi bir hizmet sunabilmek için, araçlarımızda Kasko ve Sigorta Mevcuttur.

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer!

Mutlu Müşteriler Bizi Seçer. Deneyin!

Akseki Misafir Yorumları

Tüm Misafir Yorumları

Akseki Rent A Car

Araç kiralama sektöründe, oldukça başarılı ve geniş çaplı olarak hizmet veren
Akseki rent a car firmamız, yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyor. Firmamız bünyesinde hizmetinizde olan son model araçlarımız, güçlü teknik alt yapımız ile sektörün en iyisi olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu anlamda hem bireysel hem de kurumsal olarak araç kiralama işlemlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde kiralayacağınız araçlar, bakımları yapılmış ve yolculuğunuz boyunca sizlere herhangi bir problem yaşatmayacağından emin olabilirsiniz. Firmamızın yenilenen araç filosu, en iyi fiyat garantisi imkânlarından yararlanmak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Akseki Rent A Car Kaliteli Hizmet

Seyahatlerinizin rahat ve konforlu geçmesi için toplu taşıma araçlarının yerine araç kiralamak en doğru seçimler arasında yer alır. Araç kiralama sektörünün geçmişi oldukça uzun yıllara uzandığından, bu sektöüzerinde hizmet veren birçok firmanın da her gün arttığı söylenebilir. Araç kiralama sektöründe öncü olan firmamız Akseki rent a car, sizlerin memnuniyetini kazanmak adına en iyi araçlar ile hizmetleri vermeye devam ediyor.

 Firmamızdan kiralayacağınız araçlar, son model araçlar olup, bakımları firmamız personellerimiz tarafından aksatılmadan yapılır. Böylelikle seyahatleriniz boyunca araçlarımızdan kaynaklı herhangi bir rahatsızlık yaşamanız söz konusu değildir. Ayrıca firmamız bünyesinde araç çeşitliliği oldukça fazla olduğundan, aile kalabalığınıza ve size uyum sağlayan araç modeline ulaşabilmeniz mümkün.

Akseki Rent A Car Hijyenik Ve Temiz Araçlar

Seyahatleriniz boyunca tercih ettiğiniz kiralık araçlarda, hijyen ve temizliğin sizin için büyük bir önem taşıdığının farkındayız. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilerlediğimiz ve kendimizi geliştirdiğimiz bu sektörde, sizlerin hizmetine sunduğumuz araçlarımızın temizliklerine büyük bir önem veriyoruz. Akseki rent a car firmamız, kiralama için hizmetinize sunmuş olduğumuz araçlarımızı, her kullanım sonrasında temizlik ve dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 Firmamız bünyesinde çalışan personelleirmiz, araç kiralama işlemleriniz sırasında sizlere detaylı bilgi aktarımını yapacaktır. Ayrıca son zamanlarda dünya genelinde yaşanan virüs salgını sonrasında, araçlarımız daha hassasiyetli ve hijyenik temizleme işlemlerin gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Sizlerin sağlığı bizim için önemli. Bu neden ile araç hijyenik ve temizlik işlemlerimize önem veriyoruz. Akseki Rent A Car firmamızdan dilediğiniz her an hizmet alabilirsiniz.

Akseki Rent A Car 7/24 Hizmet

Araç kiralama işlemleriniz için tercih edeceğiniz firma büyük bir önem taşır. Öyle ki araç kiralama işlemlerinde konfor ve rahatlığınızın büyük bir önem taşıdığını unutmamalısınız. Bu anlamda araç kiralama sektöründe öncü olan firmamız, sizin için en iyi hizmetleri vermeye devam ediyor. Araç kiralama işlemlerinizde, güöncesinden randevu alabileceğiniz gibi ani olarak gelişen durumlarda da araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız, araç kiralama hizmetleriniz için sizlere 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

Sizler, ani olarak gelişen herhangi bir durum karşısında araç kiralama hizmetlerimize ihtiyaç duyduğunuzda, firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Firma çalışanlarımız, araç kiralama işlemleriniz için sizlere destek olacak ve dilediğiniz aracı kiralamanızda yardımcı olacaktır. Tüm araç kiralama işlemleriniz için firmamıza dilediğiniz her an ulaşım sağlayıp, araç talep edebilirsiniz.

Akseki Rent A Car Fiyatları

Araç kiralama işlemlerinizde, kiralayacağınız araçların marka, model ve konforunun yanı sıra fiyat detaylarının da büyük bir önem taşıdığının farkındayız. Araç kiralama sektöründe birçok firmanın hizmet vermesi, araç kiralama fiyatlarının da birbirlerinden çok farklı olduğu bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Fiyat farklılıklarının yaşanması, araç kiralama firmaları arasında mutlaka araştırmalar yapılması gerektiğini gösterir.

Bu anlamda tecrübe sahibi olan Akseki rent a car firmamız, tüm araç modellerimizde sizlere en uygun fiyat garantisini veriyor. Firmamız bünyesinde hizmetinize olan araçlar, konfor ve rahatlığının yanı sıra uygun fiyatlar ile de dikkatinizi çekmeyi başarıyor. Firmamızı arayarak kiralık araçlarımız hakkında detaylı bilgi talep edebilir, dilerseniz araç kiralama işlemleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamıza araç kiralama işlemlerinize sizlere profesyonel ve uzman ekip kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. 

ŞehirAntalya
Bölge Akseki

Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza olduğu andaki fotoğrafları mutlaka olmalıdır. Araçların neresinden hasar aldıysa oralar mutlaka fotoğraflarda açıkça belirtilmelidir. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kaza olduğu anda lütfen hemen bizi arayınız 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez. Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.) Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.) Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.) Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi durumları. Oluşan kazanın üzerinden en çok 24 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi. ( anahtar sizde olmalı mutlaka ) Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması. Gibi durumlar sigortaya dahil değildir. ARACI KİRALAYAN SORUMLU OLUR. Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğundadır. Teminat dışında kalan tutarlar için RENTACARANTALYA.NET sorumlu tutulamaz. LÜTFEN HIZ SINIRLARINA UYUNUZ. KEMER TAKINIZ. ARAÇ KULLANIM ESNAFINDA TELEFON İLE GÖRÜŞMEYİZ. ALKOLLÜ VB MADDELERİ ALARAK ARAÇ KULLANMAYINIZ.

Meydana gelen bir kazada kira sözleşmesi üzerinde bulunan telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir. 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 Kazadan hemen sonra kaza ve alkol raporu tutulması gerekir. Bu evraklarla birlikte 24 saat içerisinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Karşı tarafın Ruhsat fotokopisi, Ehliyet Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Sigorta Poliçesi Fotokopisi, Yabancı ise pasaport bilgileri, ülkeye giriş tarihinin olduğu yerin fotokopisi, Olay yerinin en az 5 farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı araçta oluşan hasarın fotoğrafı gerekir. Hemen Bizi Arayınız.

Meydana gelen bir arızada kira sözleşmesi üzerinde bulunan 0242 243 49 48 - 0554 633 16 50 telefon numaralarından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Araç Kiralama esnafında Kişiden Depozito Talep edilebilmektedir. Fiyat aracına göre değişiklik gösterebilir

Araçlarımızda oluşabilecek bir kaza sonucunda Kasko Muafiyet oranı yüzde 3 dür. Yani 500 bin tl değerindeki bir araç için sizin maksimum riskiniz 15000 TL dir.

Evet, Kaza durumunda Araç onarım süresince tarafınızdan kiralama bedeli üzerinden talep edilebilir. 30 günden fazla servisde kalacak ise sizden sadece 30 günlük ücret talep edilir. Araç pelt durumunda da yine sizden maksimum 30 günlük ücret talep edilir bu 30 günlük ücrette 5000 TL yi geçemez.

Güncel Yazılar