Antalya’da Aylık Araç Kiralama Nasıl Gerçekleşir?


yüce rent a car 1

Antalya’da aylık olarak araç kiralama konusunda bir numaralı şirket olan Yüce Rent a Car sizlere nitelikli ve alanında başarılı bir hizmet sunmaktadır. Antalya gibi turizm sektörünün canlılığıyla bilinen bir şehrimizde tatil fırsatınız varsa ve burada aylık olarak kalmayı planlıyorsanız araçlarımız sizler için hazır olarak beklemektedir. Turizm dışında kurumsal bir şekilde aylık olarak da araçlarımızı kiralamak isterseniz bütün araç yelpazemiz ile sizleri sabırsız bir şekilde beklemekteyiz. Sizlere sunacağımız geniş araç filosu sayesinde Antalya’nın güzelliklerini aileniz ile birlikte görebilir ve keyfinize keyif katabilirsiniz. Ayrıca şirketlerinizin araç filolarına ek olarak katkı sağlamanız için de seçeneklerimiz oldukça makul bir durumda sizleri beklemektedir. 

Antalya Aylık Araç Kiralama

            Antalya’da aylık olarak araç kiralama konusunu Antalya’ya tatil fırsatıyla gelenler pek ön planda tutar ve sıklıkla kullanır. Biz de bu hizmet sektöründe deneyimli bir şirket olarak bu tatilcileri en güzel şekilde geniş araç filomuzla karşılamakta ve uygun fiyatlarımızı sizlere sunmaktayız. Fiyatlarımız ve araç seçeneklerimiz hakkında spesifik olarak bilgi almak isterseniz sizleri internet sitemiz veya müşteri hizmetleri bölümünde ağırlayabilir ve bir sohbet gerçekleştirebiliriz. Böylelikle Antalya’ya tatile gelmeyi düşünüyorsanız araç konusunda aklınızda herhangi bir sorun kalmadan araç hakkındaki bütün ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayabiliriz. İnternet sitemizin üzerinden bilgilenmeyi tercih etmezseniz de aşağıdaki başlıklarımızı incelediğiniz takdirde genel bir şekilde bilgilenmiş sayılacaksınızdır.

Yüce Rent a Car Araç Modelleri Nedir?

Yüce Rent a Car, araç kiralama hizmeti konusunda deneyimli bir şirket olarak sizlere fazlasıyla geniş bir araç yelpazesi sunmaktadır. Sevgilinizle veya eşinizle geliyorsanız sizlere özel arzu ettiğiniz takdirde küçük arabadan, ailenizle geliyorsanız sizlere özel büyük bir araca kadar sizlerin hizmetindeyiz. Ayrıca şirket biçiminde aylık olarak araçlarımızı kiralamak isterseniz de sizlere özel genellikle şirketlerin kullandığı araçları sizlere takdim edebiliyoruz. Modellerimizi sıralamak gerekirse; Ford Focus, Ford Courier, Vw Passat, Bmw 3 Serisi, Mercedes C serisi, Citroen C Elysee, Peugeot 301, Renault Symbol, Fiat Egea, Fiat Linea, Hyundai i20 olarak sizlere sunabiliriz.

Antalya Aylık Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

            Antalya’da aylık olarak araç kiralama fiyatlarımızı genel olarak Antalya çevresinde Rent a Car hizmetlerini sürdüren şirketlere oranla fazlasıyla uygun bir biçimde siz müşterilerimize sunmaktayız. Geniş bir araç filosuna sahip olmamız nedeniyle her aracımıza uygun bir şekilde fiyat biçildiğinden dolayı aracınızı seçtiğiniz takdirde sitemiz veya müşteri hizmetleri üzerinden sizlere fiyat aktarımı yapabiliyor ve uygun bir fiyata sizlerle anlaşabiliyoruz. Eğer uygun görürseniz bizlerle Whatsapp üzerinden de irtibata geçebilir ve aklınızda kalan soruları bizlere oradan rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Whatsapp itibar numaramız sitemizde, iletişim bölümünde yer almaktadır.

Yüce Rent a Car Araç Kiralama Hizmeti

Yüce Rent a Car araç kiralama hizmeti Antalya çevresinde oldukça eşsiz bir yapıya sahiptir. Profesyonel ekibi ile birlikte sizlere özel hizmetler sunmakta ve müşteri bazlı misyonunu sürdürme çabası içinde yer almaktadır. Bu hizmetlerimizden faydalanarak işlerinizi fazlasıyla kolaylaştırabilir ve tatil fırsatınızı makul fiyatlarla değerlendirebilirsiniz. Aylık bazlı araç kiralama işlemlerimiz dışında tutulan kişiler 18 yaşının altında bulunan kişiler, mahkûm bireyler ve engelli bireylerdir. Yüce Rent a Car şirketimizden araç kiralarken müşterilerimizin isteğini baz alarak sizlere uygun şekilde çalışmakta olduğumuzu unutmamanız gerekir. Amacımız tamamen sizin isteklerinizi uygun bir şekilde yerine getirmek ve araç konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden işlerini halledebilmenizdir.

Aracımı Nasıl Teslim Alırım?

            Yüce Rent a Car şirketi olarak ister havayolu ile ister karayolu ile gelin, sizlere uygun bir şekilde aracınız bir saat öncesinde istediğiniz yerde sizleri bekliyor olacaktır. Havayolu ile geliyorsanız bir saat öncesinde profesyonel ekip arkadaşlarımız elindeki kâğıt kartonda isminiz yazılı olarak sizi bekleyecek ve sizlere aracınızı kolaylıkla takdim edecektir. Karayolu ile geldiğiniz takdirde de otobüs terminaline aynı işlemi uygulamakta ve sizlerin gelişinden yaklaşık olarak bir saat önce arabanızla birlikte sizleri orada bekliyor olacağız. Şirketimizle yapacağınız rezervasyon işlemlerinden sonra sizlere bu bilgilendirmeleri daha detaylı bir şekilde iletecek olan şirket çalışanımıza merak ettiğiniz daha fazla soru olursa aklınızda herhangi bir soru kalmayana dek sorularınızı sorabilirsiniz. Bizlerin amacı sizlerin aklında hiçbir soru bırakmadan gayet tabii bir biçimde araçlarınızı sizlere ulaştırmaktır. Sonrasında ise sizlere olan desteğimizi kesmiyor ve 7/24 olarak bizlere ulaşabileceğini sizlere belirtiyoruz. 


Antalya’da Aylık Araç Kiralama Nasıl Gerçekleşir?