Antalyada hangi aracı kiralamalısınız

Antalya araç kiralama hizmeti; bireysel ve kurumsal ulaşım ihtiyaçları doğrultusunda hem zaman hem de para tasarrufu sağlayan bir seçenek olarak sunulmaktadır.  Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firma ile konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi müşterilere sunulmaktadır. Bakım ve periyodik kontrolleri takip edilen, sorunsuz araç seçenekleri sürekli olarak müşteri talepleri ile geliştirilmekte ve yenilenmektedir.

Antalyada hangi aracı kiralamalısınız sorusuna cevap vermeden önce; araç kiralama hizmeti alırken; üst düzey güvenlik sağlanması, dayanıklı ve sağlam araçların bulunması, sigorta ve kasko yönünden eksikliklerin bulunmamasına dikkat edilmesi önerilmektedir. Büyük sorunlarla karşılaşılmaması adına, kasko ve sigortaların tam olarak yapıldığı ve resmi sözleşmeler ile müşterinin haklarının korunduğu Antalya araç kiralama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Antalya Araç Kiralama Hizmeti?

Araç kiralamanın başlıca avantajı, sermaye gereksiniminin olmamasıdır. Öz sermayeye gerek duyulmadan araç alımı için yüklü bir ödeme yapmak zorunda kalmadan ulaşım sağlayabilmek ve acil ulaşım çözümleri elde edebilmek açısından oldukça avantajlı bir tercih olmaktadır. Sağladığı tasarrufun yanı sıra ticari kar oranını da arttıran bu hizmet ile satın alma eylemlerinin uzun evrak süreçlerine zaman ayırmak zorunda da kalınmamaktadır.

Kiralık araç ile araç kiralama hizmeti sayesinde bireyler ve kurumlar araçların ihtiyaç duydukları rutin bakım, mecburi bakımlar ve kontroller, muayene rutinleri gibi periyodik ve harcama gerektiren mecburiyetlerden muaf olmaktadırlar. Hem zaman hem de para yönünden bakım, muayene ve kontrol işlemlerinden sorumlu olunmaması ile avantaj sağlanmaktadır. Gereksiz masraf ve zaman kayıplarının önüne geçilmektedir.

Bireysel kaza durumlarında aracın değer kaybı, satım işleminin zorlaşması ve hasar kaydı durumları aracın değerinin çok altına düşmesi durumu yaşanmaktadır. Antalyada hangi aracı kiralamalısınız sorusuna cevap ararken; kiralama hizmeti ile bu tip yaşanan olumsuzlukların önüne geçildiği belirtilmektedir. Özellikle yeni araç kullanmayı öğrenenler, acemi şoförlük aşamasında olanlar için araç kiralamak, pratik yapabilme mükemmel bir çözüm olmaktadır. Ayrıca ilerde alınacak olan araca karar verilmesi için araçların deneyimlenmesi olanağı sağlanmaktadır.

Hava yolu ile ulaşım sağlanması halinde iniş noktasında araç kiralama hizmetinden faydalanılarak ekonomik bir çözüm tercih edilebilmektedir. Ayrıca araç yıpranma payı vb. durumlardan da etkilenilmiyor olması nedeniyle araç kiralama sık sık tercih edilmektedir.

Antalya Araç Kiralamada Önemli Hususlar

Araç kiralamak için gerekli sözleşme yapılmadan önce; araç içerisinde rahat edilip edilmiyor olunması göz önünde bulundurulmalıdır. Sürücünün kişisel konfor standartlarına uygun bir araç seçimi, sürüş güvenliği açısından oldukça önemlidir. Ayrıca aracın uzun ya da kısa mesafe yol yapma durumu da göz önünde bulundurularak seçim yapılmaktadır.

Bütçe konusunda da göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında aracın yakıt türü ve depo kapasitesi, kullanım süresi ve yol uzunluğu ile değerlendirilerek en ekonomik seçimler yapılmalıdır.

Konfor ve güvenlik parametreleri açısından önemli noktalar göz önünde bulundurulurken; vitesin otomatik ya da manuel olması, fren sistemi, yol tutuşu gibi özellikler de değerlendirilmeye alınmalıdır.


Araç Kiralama Hizmeti İçin Araç Önerileri

Zorunlu trafik sigortası, muafiyetli kasko, hırsızlık sigortası gibi temel ve önemli sigortaların tam olduğu araç seçenekleri arasından, ihtiyaca en uygun araç kiralama kiralık araç seçimi yapılabilmektedir.

1 günlük, 2-3 günlük, 4-7 günlük gibi ihtiyaç süresine göre farklı çözümler sunulan süre seçeneklerinden birine karar verildikten sonra, hangi amaçla ne kadar mesafede ve sürede kullanılacağına göre kiralık araçlar değerlendirilmektedir. Antalyada hangi aracı kiralamalısınız konusunda bazı öneriler;

·         Renault Sembol araç kiralama, yakıt tüketimi açısından sağladığı memnuniyet ile sıklıkla tercih edilen kiralık araçlardan olmaktadır. Düşük devirde yüksek tork sağlayan araç ile konforlu ve güzel bir yolculuk deneyimi yaşanmaktadır.

·         Fiat Lİnea fiyat performans açısından tatmin edici bir sedan araç olarak sık sık tercih edilmektedir. Dış görünüm ve iç konfor açısından sınıfında bulunan araçlar arasında önemli bir yere sahip olduğu görülmektedir.

·         Citroen C Elysee genişlik, uzunluk ve iç konfor açısından tercih edilen ve müşteri memnuniyeti ile dönüş sağlanılan araçlardandır. Düşük yakıt tüketimi, yüksek yol tutuşu ve sağladığı sürüş konforu ile sıklıkla tercih edilmektedir.

·         Pevgeout 301 performans kapasite ve sürüş konforu açısından tercih edilen bir araç modeli olmaktadır. Seri ve kıvrak araç ile özellikle şehir içinde güvenli ve konforlu ulaşım sağlanmaktadır.

·         Fiat Fiorino yüksek yol tutuşu, seri bir araç oluşu ve geniş iç hacmi ile pek çok farklı ihtiyaca hizmet eden kiralık araç seçeneklerinin arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

·         Fiat Egea İtalyan tasarımı güçlü duruşu ve yüksek performansı ile özellikle şirketler tarafından sıklıkla şirket aracı olarak tercih edilen ekonomik ve konforlu bir seçenek olarak sunulmaktadır. Kör nokta uyarı sistemi, elmas kesim alaşımlı jantlar gibi şık ve güvenli özelliklere sahiptir.

·         2022 Hyundai Elentra, sürüş deneyimi açısından uzun yol ve sürekli kullanım için sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Tasarım ve iç dizaynı ile göze de hitap eden araç 4.650 uzunluk; 1.825 yüksekliğe sahip konforlu bir seçenektir. Sedan model ile araç kiralama sürecinde keyifli sürüş deneyimi yaşanmaktadır. 

Antalyada hangi aracı kiralamalısınız