Kurumsal Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Araç kiralama rezervasyonlarınızda bireysel bir tutum izler ve ihtiyaçlarınızı tatmin edebilmek üzere uğraş veririz.  Sözleşmeli kurumsal kiralamalarımız ile yıl boyunca avantajlı fiyatlarla araç kullanabilirsiniz. Antalya Belek rent a car hizmetlerimiz kapsamında sizlere 7/24 yol yardımı imkanı sunarız. Acil ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizden yol yardım ekibimize ulaşabilirsiniz. 12 ay üzeri kiralamalarınız için kurumsal hizmetlerimiz oldukça faydalı olacaklardır. Yüce Rent A Car, ihtiyaçlarınıza yönelik farklı grup ve modellerdeki araç seçenekleriyle kiralama deneyiminizi özelleştirmektedir. Tüm araçlarımız düzenli servis ve bakım kontrolüne tabii tutulurlar. Araç kiralayabilmek üzere en az 21 yaşında olmanız gerekir. 21 yaşından küçük olan sürücülerin araç kiralayabilmeleri için “ Yüce sürücü ücreti” ödemeleri gerekmektedir. A,B,C,F,H grubunda bulunan araçları kirayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekirken M,G,O,N,D grubunda yer alan araçları kiralayabilmek için en az 25 yaşında olmanız gerekmektedir. Yüce sürücülerin ise en az 1 yıllık ehliyetlerinin bulunması gerekir. Ehliyetini henüz almış olan sürücülerin araçlarımızı kiralayabilmeleri mümkün değildir. En az kiralama süresi 24 saattir. 24 saatin altında olan kiralamalarda 1 günlük ücret uygulanacaktır. Fiyatlara araçlarınızın sınırsız kilometrede kullanım hakları, hasar sorumluluk güvencesi , hırsızlık güvencesi ile %18 katma değer vergisi dahildir. Akaryakıt , Ferdi kaza güvencesi, Mali mesuliyet güvencesi, tek-yön ücreti , kart ücreti , otoyol ve köprü ücretleri ayrıca hesaplanmaktadır.

Güvenceleriniz Nelerdir?

Antalya Belek rent a car hizmetlerinde sizlere çeşitli güvenceler sunulur ve bu güvencelerin tümü araç kiralama ücretine dahildir. Yüce Rent A Car tarafından sunulan Antalya Belek rent a car hizmetlerinden faydalanabilmek üzereyse en az 21 yaşında olmanız ve aktif bir sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Araç kiralama ücretine dahil olan güvenceleriniz:

● Hasar-Kaza Güvencesi: Aracın hasarı ile ilgili bir güvencedir. Kaza ve hırsızlık durumunda araçta meydana gelecek maddi hasar ve kayıpları Genel Güvence Koşulları kapsamında firmamız karşılamaktadır

● İhtiyari Mali Mesuliyet Güvenceleri: 3. Şahıslara verilen zararları kapsayan güvencedir

● Minimum Hasar Güvencesi:Firmamız tarafından belirlenen tutarın altında kalan  hasarlarda müşteri beyanı ile onarım güvencesidir

●Ferdi Kaza Güvencesi: Sürücü  ve araç içerisindeki  kişileri güvence limitleri dahilinde güvence altına alan, sigorta benzeri bir güvencedir. Araçta bulunan koltuk sayısı baz alınarak ödenmesi gereken ferdi tutar hesaplanır. Firmamızın bu ödemeyi gerçekleştirmesi her koşulda zorunlu olacaktır. Ferdi ödemelerin yapılmaması durumunda firmaya dava açma hakkınız bulunur. 

Kurumsal Araç Kiralama Hizmetlerimiz