Kumluca Rent A Car

Kumluca bölgesinde yüce rent rent a car olarak araç kiralama hizmetinden faydalanmak için en az 29 yaşında ve geçerli bir ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Kumluca rent a car en düşük fiyat garantisi ile hizmeti sunmakta ve sonrasında daha ucuz bir firma bulursanız gerekli iadeleri yapmaktadır. Rezervasyon süreciniz boyunca size yardımcı olmak için çalışan sektör değişikliklerinden haberdar olan ve şirketimizde sizi yakından takip eden 400'den fazla çalışanımız bulunmaktadır. Bu çalışanların her biri memnuniyetinizi sağlamak için gerekli eğitimleri almış tecrübeli çalışanlardır. İhtiyaçlarınız ve özel istekleriniz firmamız için büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına firmamız araç kiralama sonrasında da hizmetinizdedir. Aracınızda bir sorun olması durumunda estetik zevkinize uygun yeni araçlar en kısa zamanda gönderilecektir.

Kumluca'da rent a car olarak sizlere günlük, haftalık, aylık, yıllık VIP araç kiralama imkânı sunuyoruz. Araç kiralarken aracın yaşını, güvenlik donanımlarını, kaskosunu ve sigortasını kanıtlamanız gerekmektedir. Araç kiralanırken kiralama sözleşmesi ve kiralama koşulları dikkatlice okunmalıdır. Kurallara uymayan veya gereklilikleri karşılamayan kişiler Kumluca rent a car hizmetlerinden yararlanamazlar. Rotanızdaki konuma ulaşmak için çaba harcamanıza gerek yok. Rezerve ettiğiniz araçlar, bulunduğunuz otogarda sizi bekliyor olacaktır. Antalya otogar araç kiralama fiyatları müşterinin tercih ettiği araç yapısı ve ürünün orijinal fiyatına göre belirlenmektedir. En kısa kiralama süresi 24 saattir. 24 saatten az kiralamalarda 1 günlük ücret alınır. 21 yaş altı sürücüler “genç sürücü ücreti” ödeyerek hayallerindeki araca sahip olabilirler. Araçlarınız size kasko ve sigorta ile sağlanacaktır.

Kumluca Rent A Car Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır

Online ya da çağrı merkezimiz üzerinden yaptığınız rezervasyonunuz hemen ilgili ofise yönlendirileceksiniz ve Kumluca rent a car, size en uygun aracı hazırlanacaktır. Rezervasyon bilgilerinizle ofislerimize gelerek aracınızı teslim alabilirsiniz. Aracınızı size teslim eden şoförlerimiz üzerinde adınızın yazılı olduğu bir karton kâğıt tutacaktır. Randevunuzu firmamızın web sitesini ziyaret ederek online olarak oluşturabilirsiniz. Araç rezervasyonu yapmanın bir başka yolu da 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimizi aramaktır.

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve bin yıllık bir geçmişe sahip olan Antalya, bugün dünyanın birçok ülkesinden sayısız turistin yanı sıra diğer illerden gelen misafirlerimizi de ağırlamaktadır. Bu durum şehrimizi ziyaret eden misafirlerimizin birçok konuda ihtiyaçlarını artırmaktadır. Özellikle yaz aylarında turist ve ziyaretçi sayısının artması ve tatil mevsiminin gelmesi ile araç kiralamak isteyenlerin sayısı da artmaktadır. Firmamız büyüyen bu sektörde siz değerli misafirlerimize en ucuz araç kiralama hizmetini sunarak tatiliniz boyunca yapacağınız diğer harcamalara daha fazla para harcamamanıza yardımcı olmaktadır.

Antalya araç kiralama firmaları arasında sizlere en ucuz araç kiralama hizmetini sunan firmamız, aynı zamanda kaliteli hizmet vermektedir. Tüm araçlarımız düzenli bakımları yapılmış temiz ve konforlu araçlardır. Sizlere finansal durumunuza göre farklı segmentlerde birçok marka ve model araç kiralama imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız güzeller güzeli şehrimiz Antalya'yı ziyaret ettiğinizde size en güzel imkanları sağlamak için çalışmaktadır. Firmamızdan yapacağınız araç kiralamada sözleşmede belirtilenler dışında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kaliteli, hesaplı ve ucuz araç kiralama için firmamızı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Kumluca Rent A Car Araç Temizliği

Araç kiralama, hizmet sektörünün geniş bir alanında geliştirilmiş, büyük sorumluluk gerektiren bir eğitimdir. Kumluca rent a car firmamız, yaptığı işin bilincinde olan ve bu bilinci tüm çalışanlarına aktaran bir firmadır. Piyasadaki birçok Antalya araç kiralama firması, çeşitli bahanelerle ek ücret talep etmekte ve müşterileri için sorun oluşturmaktadır. Bu tür tedbirlere müsamaha göstermeyen ve uygulamayan firmamız siz değerli müşterilerimizi sadece müşteri değil misafir olarak görmekte ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.

Unutmayın ki, kiraladığınız aracın temiz olmadığını tespit ederseniz veya herhangi bir sorun yaşarsanız, şirket çalışanlarımıza bildirmeniz ve kiralama sözleşmesinde yazılı açıklama talep etmeniz gerekmektedir. Alanya araç kiralama firmamız aracılığı ile kiralamış olduğunuz araçlarımız sizlere temiz olarak teslim edilmektedir ve araçları geri teslim edilirken temiz bırakmanız gerekmektedir. Bu sebeple aracı firmamıza teslim ederken kullandığınız aracın temizliğine dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Temizlik mümkün değilse ve bakım çalışması gerekiyorsa temizlik ücreti tarafınızdan tahsil edilecektir.

Kumluca Rent A Car Araç Fiyatları

Kumluca rent a car araç kiralama işlemlerinde fiyatlar sadece sektördeki firmalar arası rekabete dayalı olarak geliştirilmektedir. Bu nedenle araç kiralama işlemlerinde firmaları karşılaştırmanızda fayda vardı. Şirketimiz ile yapmış olduğunuz araç kiralama sözleşmesini tarihinde iptal etme hakkınız bulunmaktadır. İptal işlemlerinde nakit olarak ödenmeyen ücretiniz bir sonraki gün şirketimiz tarafından ödenecektir. Yaptığınız kiralama işleminde size indirim olarak yansıyacaktır.

Sektörde bulunan rekabete bakılacak olduğunda firmamız en uygun fiyatlı araba kiralama firması olduğu gibi aynı zamanda en kalite firmalardan biridir. Siz güzel ilimiz Antalya’yı gezerken bırakın geri kalanını Yüce rent a car olarak sizin için biz düşünelim.

Kumluca Rent A Car