Tahtalı Teleferik

Gökyüzünde melekler gibi uçmak istiyorsanız rotanızı Tahtalı Teleferike çevirebilirsiniz. Dağ ve deniz tatil hedefini bir araya getiren bu eşsiz fırsattan yararlanmak istiyorsanız siz de hemen planınızı yapabilirsiniz. Yaklaşık olarak bir yılın 300 günü güneşli olan bölgede siz de dağların zirvesindeki temiz havayı içinize çekerek soğuğun gücünü hissedebilirsiniz. Güneşin ve karın birleştiği bu tatil fikri size de cazip geliyorsa Antalya’ya uçakla indikten sonra aracınız kiralayabilir ve Tahtalı’ya doğru yola çıkabilirsiniz. Doğanın sessizliği içinde kendinizi denizin derinliklerinden dağların dik yamaçlarına kaldıracak olan teleferiğe doğru sakince ilerleyebilirsiniz.

Tahtalı Teleferik1

Antalya'da gezilecek yerler arasında en özel temaya sahip olan bölgede 80 kişilik panoramik teleferikler eşliğinde zirveye doğru yol alabilirsiniz. Finike ve Side arasındaki manzaraya kesintisiz olarak sahip olacağınız bölgede siz de denizin ve dağların keyfini aynı anda çıkarabilirsiniz. Teras restoranında ve manzara platformunda kendinize bir armağan verebilir ve anın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 10 dakika sürecek olan seferler sonucunda 2.365 metre yüksekliğe çıkabilirsiniz. Yaz aylarında haftanın 7 günü olan sefer sayısı kış mevsiminde azalan sefer sayıları ile devam ettirilmektedir.

Tahtalı Teleferik siz sunduğu aktiviteler ile de eğlenceli bir tatil hizmeti sunmaktadır. Yamaç paraşütünden milli park, tırmanma aktivitesinden eventlere kadar pek çok farklı faaliyete katılabilirsiniz. Kesintisiz manzarası ve 360 derecelik panoramik görünümü ile fark yaratan restoran hizmetleri ile zirveye sadece yemek yemek için bile çıkabilirsiniz.

Tahtalı Teleferik