Antalya Düğün Arabası Kiralama

Antalya'da Kır Düğünü Yapmak için en iyi zaman Nisan ve Haziran ayları arasıdır. Temmuz Eylül Ayları arası ise düğünlerin en fazla yapıldığı zamanlardır. Antalya'da 2017 sonu itibariyle yaklaşık olarak 1,5 milyon insan yaşamaktadır. Ve bundan dolayı da Düğün gibi maneviyatı yüksek organizasyonlar artmıştır. Bu güzel günlerinizde Düğün Salonu, Gelin Saçı, Gelin Tacı, Düğün Pastası, Düğün Fotoğrafcısı ve Gelin Arabası en önemli noktalardır. Yüce Rent A Car olarak Antalya Gelin Arabası Kiralama ihtiyaçlarınızı giderebileceğimizi inanıyoruz. Maddi gücünüze göre her çeşit araç mevcuttur.

Ekonomik sınıf araçlarımız : Fiat Egea, Renault Fluence, Ford Focus gibi araçlarımızı günlük ortalama 120 TL ile 150 TL aralığında kiralayabilirsiniz.

Bir üst grup araçlarımız; VW Jetta, VW passat, Renault MEGANE araçlarımızı da günlük 200 TL ile 300 TL aralığında fiyatlandırmaktayız.

Bunlar çok basit daha özel, daha gösterişli olsun dersenizde o zaman En Üst grup araçlarımızı size sunabiliriz; Mercedes C 180, Bmw 3 Serisi, BMW 5 Serisi, Mercedes E 180 marka araçlarımızı da günlük 400 TL ile 700 TL aralığında kiralamanız mümkündür. bu fiyatlarımız yaklaşık olarakdır kiralama zamanına göre değişiklik gösterebilir.

Antalya Lüks Araç Kiralama konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin 365 GÜN hizmetinizdeyiz. 

Antalya Düğün Arabası Kiralama