Antalya Düğün Arabası Kiralama

Antalya Düğün Arabası Kiralama; Antalya'da Kır Düğünü Yapmak için en iyi zaman Nisan ve Haziran ayları arasıdır. Temmuz Eylül Ayları arası ise düğünlerin en fazla yapıldığı zamanlardır. Antalya'da 2017 sonu itibariyle yaklaşık olarak 1,5 milyon insan yaşamaktadır. Ve bundan dolayı da Düğün gibi maneviyatı yüksek organizasyonlar artmıştır. Bu güzel günlerinizde Düğün Salonu, Gelin Saçı, Gelin Tacı, Düğün Pastası, Düğün Fotoğrafçısı ve Gelin Arabası en önemli noktalardır. 

Yüce Rent A Car olarak Antalya Gelin Arabası Kiralama  ihtiyaçlarınızı giderebileceğimizi inanıyoruz. Maddi gücünüze göre her çeşit araç mevcuttur.

Ekonomik sınıf araçlarımız : Fiat Egea, Renault Fluence, Ford Focus gibi araçlarımızı günlük ortalama 150 TL ile 190 TL aralığında kiralayabilirsiniz.

Bir üst grup araçlarımız; VW Jetta, VW passat, Renault MEGANE araçlarımızı da günlük 200 TL ile 600 TL aralığında fiyatlandırmaktayız.

Bunlar çok basit daha özel, daha gösterişli olsun derseniz de o zaman En Üst grup araçlarımızı size sunabiliriz; Mercedes C 180, Bmw 3 Serisi, BMW 5 Serisi, Mercedes E 180 marka araçlarımızı da günlük 400 TL ile 900 TL aralığında kiralamanız mümkündür. bu fiyatlarımız yaklaşık olaraktır kiralama zamanına göre ve süresine göre değişiklik gösterebilir.

Antalya Lüks Araç Kiralama konusu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız. Antalya Gelin Arabası Kiralama

Antalya Düğün Arabası Kiralama