Uncalı Oto Kiralama

Uncalı Rent A Car günlük 500 TL den Başlayan Fiyatlar İle '' whatsapp 0542 533 04 42 '' Antalya'nın Yeni yerleşim alanı diyebileceğimiz Uncalı, Hurma, Antınyaka , Gürsu bölgelerinde konaklıyorsanız ve adresinize teslim araç kiralama hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şirketimiz sizlere en uygun araçları kiralamaktadır. 365 gün araç kiralama ve oto kiralama hizmeti veren şirketimizde kesenize uygun araç bulmanız mümkündür.Şehir içinde kullanacaksanız ve fazla bir km yapmayacaksanız benzinli araçlarımızı size tavsiye edebiliriz, hem kiralama ücreti çok düşük fiyatlardadır, Hem de 1.2 motorlu benzinli olduğu için diğer benzinli araçlara göre yakıtı da azdır. Antalya'ya oturmaya gelmedim tarihi yerleri gezeceğim derseniz kiralamanız gereken araç Dizel modellerimizdir, 145 TL den başlayan fiyatlar ile de dizel araçlarımızı kiralayabilirsiniz.


İstanbul Ankara İzmir gibi kalabalık şehirlerde otomatik araç kullanmaya alıştıysanız da sizlere bizdeki otomatik araçları kiralamanızı öneririz.
Firmamız tarafından kiralayacak olduğunuz araçların tamamı kasko ve sigortalıdır, ve bakımları yetkili servislerince yapılmaktadır yolda kalmazsınız çünkü araçlarımız son modeldir. Dilerseniz aracınızı ücretsiz olarak havalimanına ve otogara da teslim edebiliriz, kiralama süresi en az 3 gündür. Ayrıntılı bilgi almak için ve araçlarımızın müsaitliğini sormak için lütfen bizi arayınız.

Uncalı Oto Kiralama ve Uncalı Rent A Car

Uncalı Oto Kiralama