Belek Rent A Car

Belek Rent A Car; Günlük 30 € dan başlayan fiyatlar ile '' whatsapp 0542 533 04 42 '' Türkiye içerisinde yerli ya da yabancı turistlerin tatil denildiği zaman akıllarına gelen yerlerin başında hiç şüphesiz ki Belek bulunuyor. Gerek tarihi gerekse doğal güzellikleri ile insanların bir kere geldikten sonra tekrardan pek çok kere daha gelmesini sağlayan bu şehir, her yıl binlerce insanın ziyaret ettiği yerler arasında bulunuyor. Bölge öylesine hızlı bir şekilde gelişiyor ki şimdilerde 45 taneden fazla 5 yıldızlı otel turistlere hizmet vermesine rağmen bu oteller çoğu zaman yetmemekte. Böyle olunca insanların buraya geldikleri zaman kaliteli vakit geçirmesi adına pek çok kişi farklı çalışmalar yapmaya başladılar. Bizler de Belek rent a car olarak her zaman yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyor, bunun için de gerekli olan her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmeye devam ediyoruz. Bunun sonrasında da artık insanlar araç kiralamak istedikleri zamanlarda rent a car Belek olarak bizi tercih ediyor ve bu tercihlerinden kesinlikle pişman olmuyorlar. Otel içerisinde 70 €  olan bir aracı bizim firmamızdan 30 € ya kiralayabilirsiniz. Kiralama Süresi kış aylarında en az 3 gündür. Belek otele teslimat ücretimiz tek yön 90 TL dir. BİZİ MUTLAKA ARAYINIZ VE ARAÇ ÇEŞİTLERİMİZİ SORUNUZ.

Günümüz dünyasında teknolojinin artık ilerlemeye başlaması sonrasında artık insanlar araç kiralamak istedikleri zamanlarda bunu internet üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Artık insanlar eskisi gibi turist olarak gelecekleri yerdeki toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalıyorlardı. Böyle olunca da günlerinin ya da tatillerinin yarısı yolda geçiyordu. Şimdilerde ise Belek rent a car sayesinde artık toplu taşıma araçlarına veda edebileceksiniz. Şehrin oldukça yüksek bir popülaritesi olmasından ötürü de buradaki araç kiralama şirketlerinin fiyatları karşılanabileceğinden de fazla olur. Üstelik bu fiyat artışı yalnızca araçlar için geçerli değil. Belek ve çevresinde yer alan otellerin tamamı oldukça ciddi fiyatlar ile müşterilerini ağırlıyor.

Buraya gelmek isteyen kişiler de gelmeden önce iyi bir şekilde araştırma yapıyor ve en uygun seçeneklerin hangileri olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Araç kiralama denildiği zaman ise insanların ilk tercihi Belek rent a car oluyor. Bu bölgede normal günlük araç kiralama fiyatları 60 ila 70 Euro olurken bizler 25 30 Euro ile araç kiralama hizmetini veriyoruz. Üstelik araçlarımızın tamamı son modellerde, kesinlikle hiçbir şekilde sorunu bulunmayan en kaliteli markaların araçları.

Bu araçların yanı sıra kalabalık bir şekilde Belek'e gelmek isteyen ancak bunun için nasıl bir araç kiralama hizmetinden faydalanacağını bilemeyen insanlar için rent a car Belek olarak minibüs tarzındaki araçları da kiralayabiliyor. Bu bölgede araç kiralaması yapmak istiyorsanız en az 3 günlük kiralama işleminin yapılması gerekiyor. Teslimat öncesinde bilinmesi gereken şeylerden bir tanesi de teslimat ücreti. 7 gün ve üzerindeki araç kiralama işlemleri için teslimat ücretini kesinlikle almıyoruz. Ancak 7 günden aşağıdaki araç kiralama hizmetleri için 90 TL teslimat ücretini kişilerden alıyoruz. Özellikle de şehir dışından gelen insanların kafalarında yer eden soruların başında ise hava limanından araç kiralayabilme sorusu.

Firmamızın araçlarını hava limanından istenildiği gibi kiralana bilmektedir. Turistik gezilerin dışında bölgede yer alan golf turnuvalarına gelecek ancak geldiğinde nasıl bir ulaşım tercihi yapacağını bilemeyen kişiler, ister bireysel ister profesyonel kullanım için araçlarımızı tercih edebilirler. Spor ve geziler ile birlikte son dönemlerde bölgemizde öne çıkan toplantılarda, fuarlarda ve kongrelerde görev yapacak ancak araçları ile bulundukları yerden gelmek istemeyen kişiler, firmamızın bünyesinde yer alan araçlar arasından istediklerini seçebiliyorlar. Yapılacak kiralama işlemi sonrasında ise insanlar artık diledikleri her zaman kiraladıkları araçlar ile Belek şehrinin istedikleri tüm yerlerini büyük bir keyifle üstelik normalden çok daha uygun fiyatlara gezmeye başlamış olacaklar.

Belek Araç Kiralama

Belek rent a car araç kiralama firmamız sayesinde bütçenize uygun en kaliteli araçlarımızı seçebilir ve rezervasyon yaptırarak istediğiniz gün ve saat içerisinde aracınıza kavuşabilirsiniz. Piyasadaki rekabet ortamında uygun fiyatlı firmalar olsa da çoğu kaliteli hizmetler sunmaz. Bizlerse Antalya’daki en uygun fiyatlı araba kiralama firmalarından biri olmamızın yanı sıra en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Her bütçeye uygun araç modelleri ile diler otogar diler havalimanında araçlarınız teslim etmekteyiz. Temizlik konusunda da oldukça titiz olan ekibimiz, temizlik konusunda sıkıntı yaşadığınız araçları alıyor ve yerine tertemiz araçları teslim ediyor. Siz de arabanızı teslim ederken aracı temiz bırakmanız halinde temizlik masrafları alınmıyor. Böylece hem aracınıza özen gösteriyor hem de temizlik konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Güzel şehrimiz Antalya’da gezinirken, sayısız tarihi ve antik yapıları ve mekanları gezerken istediğiniz konforu yakalamanızı istiyoruz. Bu nedenle araçlarımızın bakımı ve temizliği düzenli olarak tam zamanında gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle verdiğimiz tüm hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmek ve konforunuzu sağlamak için 1997’den beri binlerce müşterimize hizmet verdik ve hala vermeye devam ediyoruz. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Belek Rent A Car