Antalya Yıllık Araç Kiralama Şirketleri

Turizm şehri olan Antalya’da yaklaşık 20 yıllık bir deneyim ile bulunan ve Rent a Car hizmetini siz değerli alıcılarla buluşturan Yüce Rent a Car şirketimiz Antalya’da yıllık olarak araç kiralama konusunda sizlere hizmet vermekten büyük onur duymaktadır. Şirketimiz haftalık olarak periyotla temizlikleri sağlanan son model araçlarıyla birlikte sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Hizmetlerimize internet sitemiz veya müşteri hizmetleri üzerinden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz de Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki soruları oradan kesin bir şekilde yanıtlayabiliriz.
Antalya Yıllık Rent a Car
Antalya’da yıllık olarak araç kiralama konusunda şirketimiz önde gelen şirketlerden biridir. Öyle ki yıl boyunca olan araç kiralamanızda sizlere olan desteğimizi esirgemiyor ve 7/24 olan yardımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Müşterilerimizin bizlere olan güvenini sitemizin misafir yorumlarından görebilir ve kendinize uygun çıkarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık olarak araç kiralama konusunda şirketimizle görüşmeniz dahilinde bütün spesifik konuları öğrenebilir ve istediğiniz soruları kolaylıkla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yüce Rent a Car Araç Modelleri Nedir?

Yüce Rent a Car olarak araçlarımız son model olmakla birlikte düzenli olarak temizlikleri yapılmakta ve siz değerli müşterilerimize öyle teslim edilmektedir. Bu hizmetimizden dolayı müşterilerimizden oldukça pozitif yorumlar aldığımızı sizlere belirtmek isteriz. Araç modellerimiz yıllık olarak tatil planlamalarına, şirket işlerine ve farklı iş modellerine oldukça uygundur. Araçlarımızın detaylarına online olarak veya müşteri hizmetlerimizden faydalanarak ulaşabilir ve istediğiniz takdirde Whatsapp üzerinden de bizlere sorularınızı iletebilirsiniz. Şimdi araçlarımızın modellerini açıklamak gerekirse; Ford Focus, Ford Courier, Vw Passat, Bmw 3 Serisi, Mercedes C serisi, Citroen C Elysee, Peugeot 301, Renault Symbol, Fiat Egea, Fiat Linea, Hyundai i20 olarak sizlere söyleyebiliriz. Bu araçlarımızın vites tipi araçtan araca farklılık göstermektedir. Sizler ihtiyaçlarınıza göre aracınızı ve vites tipinizi belirleyip bizlere danışabilirsiniz.

Antalya Yıllık Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

Yıllık olarak araç kiralama fiyatlarımız şirketimizin bünyesinde müşterimize uygun olarak fiyatlandırılarak sunulur. Yani genel olarak amacımız müşterimizle birlikte hareket ederek seçeneklerimiz doğrultusunda müşteri ile birlikte anlaşma içerisinde bir hizmet gerçekleştirmek. Yıllık olarak araçlarımızı kiralama fiyatlarımız araçlarımıza göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı sizleri internet sitemize, yani online olarak sitemizi incelemeye davet ediyoruz. Bunun dışında bizlere ulaşabileceğiniz bir diğer alan ise müşteri hizmetlerimiz. Müşteri hizmetlerimizi kullanarak anlık olarak bilgi akışı sağlayabilir ve sormak istediğiniz soruları anında bizlere iletebilirsiniz. Ayrı olarak belirtmemiz gerekir ki fiyatlarımız bulunduğumuz Antalya bölgesinde oldukça farklı ve eşsiz bir şekilde müşterilerimize sunulur. İstediğimiz şey en uygun biçimde, sizlerin de arzuları üzerine bir araçla sizi buluşturmaktır.

Yüce Rent a Car Araç Kiralama Hizmeti

Yüce Rent a Car olarak araç kiralama hizmetlerimiz oldukça nitelikli ve güvenilirdir. Amacımız tamamen misyonumuz doğrultusunda sizlere hizmet vermek ve sizlerin güvenini kazanmaktır. On yıllardır hizmette bulunduğumuzdan dolayı bu sektördeki güvenilirliğimizi çevremizde kanıtlamış bulunmaktayız. Antalya’daki bilindik çevremizden ötürü buraya gelen tatilcilerin oldukça gözdesi konumundayız. Hizmetimizden faydalanamayacak olan bireyler 18 yaş altı olan kişiler, engelliler ve mahkumlar olarak konumlanmaktadır. 21 yaşının altında bulunan ve araçlarımızı kiralamak isteyen kişiler “Genç Sürücü Ücreti” ücretini ödeyerek araçlarımızı sorunsuz bir şekilde kiralayabilir ve araçlarımızın keyfine varabilirler. Hizmetimizi içine dahil eden kaza durumlarına sitemizde yer alan poliçemizden veya sıkça sorulan sorulardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca şirketimizin müşteri hizmetlerine de ulaşarak kaza durumları hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.

Aracımı Nasıl Teslim Alırım?

Öncelikle aracınızı Antalya’nın istediğiniz noktasından kolaylıkla alabileceğinizi söylemekle başlayalım. Eğer karayolu veya havayolu ile geliyorsanız da direkt olarak bulunduğunuz noktaya aracınızı bir saat öncesinden getiriyor ve sizi beklemeye koyuluyoruz. Siz geldiğiniz takdirde de sizinle buluşuyor ve sizi aracınıza doğru yönlendiriyoruz. Bunun dışında şirketimizin bulunduğu noktaya gelerek bizimle görüşebilir ve aracınızı o noktadan da teslim alabilirsiniz. Böylelikle hızlı bir şekilde anlaşmaya varabilir ve bütün işlemleri kolaylıkla yürütebiliriz. Aracınızı teslim aldıktan sonra sizlere olan desteğimizi sürdürmekteyiz. 7/24 olan çekici desteğimiz ile birlikte sizleri yalnız bırakmamaktayız.

Tüm bu konu başlıklarını daha detaylı bir şekilde öğrenmek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve isteğiniz dahilinde şirketimizin müşteri hizmetlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha kolay bir biçimde istediğiniz soruları yanıtlandırmış olabiliriz.

Antalya Yıllık Araç Kiralama Şirketleri