Alanya Rent A Car

Günlük yaşantımızda bir yerden başka bir yere gitmek istediğimizde, tatile çıkmak istediğimizde veya acil olarak bir yere yetişmemiz gerektiğinde, toplu taşıma araçlarını kullanmak bizim için zaman kaybı olabilir. Kendi özel aracımızın olmaması, araç kiralama hizmetlerine daha çok ihtiyaç duymamızı sağlar. Bu anlamda araç kiralama sektöründe uzun yıllardır profesyonel ekibi ile hizmet veren Alanya rent a car firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz araç kiralama işlemleriniz için sizlere kusursu hizmetler sunmaktadır. Son model araçlarımız ile vermiş olduğumu rent a car hizmetlerimiz, sizlerin herhangi bir problem yaşamaması açısından en iyi şekilde olmasına dikkat ediyoruz. Alanya rent a car firmamız, yılların tecrübesine dayanarak hem konforonuzu hem de bütçenizi koruyor.

Alanya Rent A Car Sigortalı Araçlar

Araç kiralama hizmetlerinde, kullanılan araçların konfor ve rahat olmasının yanı sıra kullanıcısına güven vermesi de büyük önem taşır. Bu neden ile araç kiralama şirketleri arasında detaylı araştırmalar yapmakta fayda vardır. Araç kiralama firmaları arasında öncü olan Alanya rent a car firmamız, son model araçlarımız ile sizlerin araç işlemlerinizi kusursuz karşılar.

 Ayrıca firmamız bünyesinde kiralamış olduğunuz araçlarımız, sigorta kapsamında olup, yolculuk esnasında herhangi bir olumsuzluk durumunda bütçenizi koruma altına alıyoruz. Firmamızı tercih ederek yapacağınız kiralama işlemlerinde, sigorta poliçesi için tarafınızdan herhangi bir ekstra ücret talep edilmez. Sigorta ücretleri araç kiralama fiyatına dahildir. Araç kiralama işlemleriniz için firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilir, dilediğiniz her an kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alanya Rent A Car İşlemleri İçin Gerekli Olan Belgeler

Araç kiralama işlemlerinde hem bireyin hem de firmanın güvence altında olması için gerekli olan evraklar talep edilir. Araç kiralama işlemlerinde kişilerden talep edilen evraklar, firmalara göre ufak değişiklikler gösterebilir. Genel anlamda firmaların istemiş olduğu ana belgelerin, yasal açıdan da mutlaka sunulması gereklidir. Alanya rent a car firmamız aracılığı ile araç kiralamak için sürücü belgesi ve yaş sınırı aranan en önemli kriterler arasında yer alır.

Araç kiralayacak kişinin sürücü belgesinin en az 2 yıl olması, kişilerde aranan yaş sınırı ise normal kiralamalarda 22, lüks araç kiralamalarında ise 25 olarak belirlenmiştir. Bunların yanı sıra ek olarak araç kiralayacak olan kişinin nüfus cüzdanı, kredi kartı, ikametgâh belgesi ya da araç kiralaması yapacak olan kişinin adına kayıtlı, adres beyanını doğrulayan herhangi bir fatura talep edilir. Kişilerden istenen evraklar kolaylıkla elde edilebilir olup, bu evraklar sayesinde hem kişinin hem de firmanın hakları koruma altına alınır.

Alanya Rent A Car Araç Temizlik İşlemleri

Alanya rent a car firmamız aracılığı ile kiralamış olduğunuz araçlarımız, sizlere temiz olarak teslim edilir ve sizlerden de araçlar teslim alınırken temiz olması talep edilir. Bu neden ile firmamıza araç teslimi sırasında kullanmış olduğunuz aracın temizliğine özen göstermeniz gerektiğini belirtmek istiyoruz. Ayrıca firmamıza araç teslimi yaparken aracımız temizlenemeyecek durumdaysa ve oto kuaför işlemleri gerekiyor ise temizlik ücreti tarafınızdan tahsil edilir.

Sizler de kiralamış olduğunuz aracı teslim alırken temiz olmadığını fark ettiğinizde veya herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda, firma çalışanlarımıza bilgi vermeniz gerektiğini ve araç kiralama sözleşmesine de yazılı olarak beyan edilmesini talep etmeniz gerektiğini unutmayınız. Firmamızdan kaynaklı olarak yaşamış olduğunuz durumlar, mağduriyet yaşamamanız adına çalışanlarımız tarafından onarılacaktır.

Alanya Rent A Car Fiyatları

Araç kiralama işlemlerinde fiyatlar tamamen sektörde bulunan firmalar arasında ki rekabete bağlı olarak gelişir. Bu neden ile araç kiralama işlemlerinde firma karşılaştırma yapılması yararlı olacaktır. Firmamızdan aynı gün içerisinde yapmış olduğunuz araç kiralama anlaşmasını iptal etme hakkına sahipsiniz. Firmamız, bu iptal işlemi için sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir. İptal işlemlerinde nakit olarak verilmeyen ücretiniz, firmamızdan bir daha ki sefer yapacağınız kiralama işleminde indirim olarak tarafınıza yansıtılacaktır. 

Alanya Rent A Car