Antalya Otogar Oto Kiralama

365 gün en ekononik fiyatlar ile Antalya otogar rent a car hizmetini sizlere sunmaktayız. Antalya Otogarına gelmeden önce sitemize giriş yapınız ve sizin hesabınıza hangi araç uygun ise o araç için rezervasyon yapınız. Antalya ya geldiğinizde direk personellerimiz aracınızı otogar içerisinde size teslim etsinler. Kış aylarında en ucuz araçlarımız benzinli modellerimizdir çok fazla gezmeyecekseniz bir kaç noktaya gideceğim çok kullanmam ucuz olsun yeterli diyorsanız Benzinli araçlarımız 80 TL den başlayan fiyatlar ile. İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kayseri gibi illerden çıkmadan arayınız aracınızı ayırtınız ve buraya geldiğinizde ortada kalmayın yüksek fiyatlardan araç kiralamayın! Otogar içerisinde rent a car firması vardır ancak fiyatları bizlere göre yüksektir. Son model araçlarımızı en ekonomik fiyatlar ile bizden kiralamanızı öneriyoruz.


Antalya Otogar Oto Kiralama ; 20 yıllık rent a car tecrübemizle sizlerleyiz, sizlerin istekleri doğrultusunda gelişen teknoloji ve yenilenen araçlarla sizlere daha iyisini sunabilmek için sürekli olarak yenilenmekteyiz. Personellerimiz sizlere güvenilir araç kiralama hizmeti sunacaktır. Antalya'da konaklayacaksanız ve taksiye tek seferlik 50 TL verene kadar o paraya günlük araç kiralarım 24 saat kapımın önünde araç olur diye düşünebilirsiniz.
Antalya ya her yıl yaklaşık olarak 15 milyon yerli ve yabancı turist gelmektedir bu gelen kişilere iyi hizmet vermekteyiz sizlerinde yurt dışında gurbetçi diye tabir ettiğimiz akrabalarınız var ise onlara yaz aylarında ekonomik araç kiralayabiliriz. 

Antalya Otogar Rent A Car Firmaları arasında Yüce Rent A Car Bir Markadır Antalya lıdır Yerli Sermaye İle Kurulmuştur. Sizlere En iyi Hizmeti Sunacaktır.

Antalya Otogar Oto Kiralama