Antalya Kadriye Rent A Car

Türkiye’nin tatil cenneti olan Antalya yaz aylarında Dünya’nın dört bir tarafından gelen turistler ile yaz tatillerinin vazgeçilmez şehri ve aynı zamanda Türkiye de vazgeçilmez ülkesi konumundadır. Otelleri, büyüleyici doğası ve deniziyle Antalya yerli ve yabancı turistleri uğrak noktası halindedir. Genellikle yabancı turistlerin hava yolu ile seyahat etmelerinden ötürü Antalya da rent a car hizmeti de yaygın ve gelişmiş durumdadır.

Özellikle Antalya Belek ve Kadriye bölgesi otellerin çoğunlukta olmasından dolayı turistlerin fazlalığından dolayı rent a car hizmeti fazladır. Otelde konaklayan turistlerin Antalya’nın doğal ve tarihi yerlerine ya da başka istedikleri yerlere gitmek için araç kiralamayı tercih eder. Bu yüzden bu bölgede rent a car hizmeti çok sayıda yapılmaktadır. Antalya Kadriye rent a car araç kiralamanın merkezi halindedir.

Oteller bölgesi olan Kadriye bölgesinde ki rent a car bayileri de bu otellere yakın ve kolay bulunabilecek yerlerdedir. Çünkü turistlerin kolay ulaşıp araç kiralama hizmetinden yararlanılması istenilmiştir. Araçların model ve motor hacimleri de değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde diğer şehirdeki rent a car yerlerine kıyasla fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi Kadriye rent a car bayilerine gelen ve araç kiralayan müşterilerin çoğunluğunun turist olması ve bu yüzden de araç kiralama fiyatlarının da Euro veya dolar cinsinden olmasıdır.

Döviz kuruna göre bu fiyatlar değişiklik gösterdiğinden dolayı bazı araba ve modelleri motor hacmi ve modeline göre çok fazla paralara çıkabiliyor. Bu sebeple daha çok turistler tarafından ilgi gören bu rent a carlar ana müşterilerini turistler olarak belirlemiş durumdadır. Antalya’nın diğer bölgelerine rağmen Belek ve Kadriye bölgesi merkeze ve havaalanına yakınlığı itibari ile de zengin bir konumdadır. Bu yüzden de araba kiralamayı bir kez daha cazip hale getirmektedir.

Araç kiralarken bu bölgedeki bayilerin diğer rent a car bayilerine göre işleri biraz daha zordur. Çünkü hem yabancı dil bilmek gerekiyor aynı zamanda doğru anlayıp kendini doğru ifade etmende gerekiyor. Diğer yandan da farklı para birimleri ile çalışıldığı için muhasebe ve para işlerine de dikkat edilmesi gerekiyor. Antalya Kadriye bölgesinde 6 tane rent a car bulunmaktadır. Bunlar Kadriye rent a car, Royal Belek rent a car, Elkas rent a car, Eyüp rent a car, Azra rent a cardır.

Kadriye Rent A Car Hizmetleri

Turizm bölgesi olan Kadriye ve Belekte bulunan rent a car bayileri diğer yerlerdeki araç kiralamalara göre biraz daha pahalı olsa da bunun geçerli bir sebebi vardır. Araçların kiralama fiyatlarını genellikle Euro ve dolar üzerinden yapmaları fiyatları otomatik olarak yükseltmektedir. Fakat bu fiyatlarda ki yükseklik müşterilere geri dönüş olarak yansımaktadır. Antalya Kadriye rent a car hizmetleri Yüce Rent a car ile  bu paranın hakkını veren ve aynı zamanda ülkemize gelen turistleri de rahat ve konforlu bir tatil geçirtmek için en iyi hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerden birkaçı şunlardır;

  • Havaalanı, otel ve konaklanacak yer transferleri.
  • Geniş süre ve ek süre uzatma gibi imkânlar.
  • Araç yakıt dolumu ve araçta atıştırmalık gibi imkânlar.
  • İstenildiği zaman bulunulan yere araç getirim ve teslimi.
  • İsteğe göre şoför tahsis edilmesi.
  • 7 gün 24 saat araç kiralama imkânı.

Bu gibi hizmet ve ayrıcalıklar sayesinde müşteriyi özel ve değerli hissettirdiği için müşteri kazanılmasın çok önemlidir. Oteller ile de anlaşmalı olan rent a car bayileri hem işlerini arttırmakta hem de isimlerini duyurmaktadır. Otellerde çalışanlarında turistlere Kadriye rent a car hizmetleri ile ilgili bilgi vermesi araç kiralamaya teşviki arttırmaktadır. Yapılan işin önemi ve insan ilişkilerinin çok olması sebebi ile çalışanlarında turistlere güler yüzlü olması ve işlerini profesyonel bir şekilde yerine getirmesi gerekmektedir. Çünkü bir turist bin turist getirir bu da kazanç demektir.

Antalya Kadriye Rent A Car