YÜCE RENT A CAR ANTALYA

YÜCE RENT A CAR ANTALYA

antalya rent a car
antalya rent acar

Antalya Merkez Işıklarda rent a car faaliyetine 1997 yılında 3 adet Tofaş Şahin ile araç kiralama sektörüne katılmıştır. Geçmişten gelen tecrübe, güven ve iş ahlakı ile sizlere 365 gün en uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Şirket Filosunda 2017 yılı itibariyle 65 adet son model dizel ve dizel otomatik vites araç seçenekleri siz değerli müşteriler hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız siz değerli iş verenleri sayesinde emin adımlarla sağlam şekilde büyümektedir. 2017 yıl sonu itibariyle şirket bünyesinde 95 adet 2016 model ve üzeri aracı bulunmaktadır. Araçların tamamı öz sermayeli olup dışarıdan araç kiralaması yapmamaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gerek araçlarını sürekli yenileyerek gerekse Web Sitesini her 2 yılda bir komple yenileyerek sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Yaz aylarında ağırlıklı olarak Yurt Dışında yaşayan Türk Vatandaşlarına hizmet vermekteyiz araç sayımız Haziran Ekim dönemlerinde 120 ye ulaşmaktadır. Başta Almanya, Fransa, Hollanda, Norveç ve Belçika olmak üzeri bir çok Avrupa ülkesinden gelen Gurbetçi vatandaşlarımıza uygun fiyatlar Antalya Rent A Car hizmeti vermekteyiz.